Archiwum: Luty 2016

wygodne łóżko

Oszczędzające przestrzeń łóżeczka do pokoju dziecięcego.

Jeśli człowiek śpi 1/3 całego życia, powinien spać wygodnie i wstawać wypoczęty. A do tego to jego łoże powinno zajmować taką ilość miejsca, by móc wstawić dodatkowe meble, a po jego rozścieleniu móc komfortowo się poruszać. Czy to w ogóle możliwe? Jak zorganizować sypialnię, żeby była funkcjonalna? Czy łóżka dwupiętrowe w pokojach dzieci ciągle są w modzie?

W moim domu

, , ,

żarówka

Wpływ światła na nastrój w mieszkaniu. Jakie oświetlenie wybrać do konkretnych pomieszczeń?

Światło w domu to nie tylko konieczność, ale również część wystroju. Nie wszyscy pewnie są tego świadomi przez co dość pobłażliwie podchodzą do tej kwestii. Nie myśląc o tym, doprowadzamy tym samym do sytuacji, w której mieszkanie jest jakby trochę bez wyrazu. Co możemy zrobić by taką sytuacje zmienić? Jak zrobić odpowiedni nastrój w naszym domu?

Lampy nowoczesne i tradycyjne, W moim domu

, , ,

żarówki

Żarówki led

Oświetlenie ledowe jest bardziej oszczędne aniżeli oświetlenie, które było jeszcze niedawno w swoich czterech kątach. Zresztą oświetlenie typu led nie jest używane jedynie w naszych domach. Coraz więcej miejscowości decyduje się na wymianę miejskiego oświetlenia właśnie na oświetlenie led. Oczywiście jest to bardzo kosztowna inwestycja, ale na sto procent po pewnym okresie się zwróci. Czemu?

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,