Archiwum: Kwiecień 2016

lampa

Stylowa lampa wisząca, a może standardowy kinkiet? Sprawdź, jaka lampa przetestuje się w jakim pomieszczeniu

Znaczna większość osób nie może doczekać się planowanego remontu w mieszkaniu, jednakże w momencie jego zapoczątkowania jedynym marzeniem jest to, żeby finalnie się on skończył. Jeśli i my posiadamy taki szkopuł to już dzisiaj musimy zacząć przeglądać meble, dekoracje oraz oświetlenie, jakie będziemy chcieli zamontować we własnym mieszkaniu. Wielu osobom zdaje się, iż na to będzie jeszcze czas. Jednak renowacja może się skończyć wcześniej, niż Ci się zdawało.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,

lampka biurowa

Lampki biurkowe pomagające w pracy Pomocne wskazówki

Oświetlenie biurka jest bardzo ważne dla osób pracujących na co w biurze, jak również dla dzieci, które spędzają długie godziny przy odrabianiu zadań domowych. Światło z lamp biurkowych powinno rozjaśnić przestrzeń biurka, tak aby jednocześnie męczyć oczu. Pewnym jest, iż najkorzystniejsze dla naszych oczu jest światło naturalne. Natomiast nie zawsze istnieje możliwość zajęcia takiego miejsca, gdzie ilość dziennego światła będzie odpowiednia. Dlatego powstały lampki biurkowe, które sprawią, że łatwiej będzie nam pracować.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,

lampa wisząca

Moda na tanie plafony – klasyczne, czy nowoczesne – jakie wybrać?

Potrafi wprowadzić do mieszkania właściwy nastrój. Dzięki niemu możesz optycznie zwiększyć lub pomniejszyć pomieszczenie, nadając mu więcej intymności. Odpowiednie dobranie i rozmieszczenie oświetlenia może zdziałać cuda. Planując wykończenie mieszkania lub domu, warto zapoznać się z nowoczesną prasą branżową. Gazety dekoratorskie doskonale prezentują aktualne trendy w wykończeniu i dekoracji mieszkań i domów.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,

lampy

Dobrze dobrane oświetlenie do wnętrza i nie tylko

Oświetlenie w domu to niesamowicie istotna sprawa. Ale nie jest wcale tak łatwo podobierać odpowiednie lampy do domu. Należy trochę się wysilić, by zakupić wszystko w odpowiednim klimacie. Poza tym oświetlenie musi spełniać również swą najważniejszą funkcję, to znaczy oświetlać pewną przestrzeń. Z tego też powodu wybór oświetlenia bywa niełatwy. Wiele osób wybiera faktycznie interesujące opcje, wtedy okazuje się, że kinkiet retro jest perfekcyjny. Jeśli chodzi o kinkiety w takim stylu, to dobrze porozglądać się za nimi w różnych antykwariatach, na targach staroci i na stronach internetowych, bo tam można wyszukać naprawdę interesujące kinkiety.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,