Archiwum: Wrzesień 2017

pokój

Które elementy dekoracyjne do wystroju wnętrza wybrać ?

Gdy szukamy jakiś ciekawych rozwiązań do naszego mieszkania musimy zwrócić uwagę na współczesne trendy. Dobrze dopasowane dodatki są w stanie zdziałać cuda. Wnętrze, które wcześniej było bezbarwne może być naprawdę bardzo fajne. Dobrą opcją będzie na sto procent fototapeta na ścianę. Powinniśmy jedynie porządnie się zastanowić, jaki wzór powinien się na niej znaleźć i jak duża ma być, nie mówiąc już nawet o najistotniejszym, czyli o tym, w którą miejscu ją umieścimy.

W moim domu

, , , ,

pomarańczowa sofa

Jakiego rodzaju zestawy wypoczynkowe są najbardziej odpowiednie do naszego wnętrza? Na jakie kwestie najlepiej zwrócić uwagę?

Prawdą jest, iż bez dużej ilości mebli jesteśmy w stanie przeżyć tygodniami, ale na pewno nie da się tego powiedzieć o komfortowych, użytecznych i niezbędnych meblach tapicerowanych.
Meble wypoczynkowe to dosyć często najbardziej ważna część salonu, to w sumie wokół nich przebiega życie rodzinne.

, ,

fototapeta

Czym wykończyć ściany – czyli fototapeta jest naprawdę świetnym pomysłem

Każdy, kto wykańcza własne mieszkanie głowi się nad tym, jakie powinno być końcowe wykończenie ścian. Rozwiązań jest naprawdę wiele. Najłatwiejsze to oczywiście tradycyjna farba, która sprzedawana jest w wielu kolorach, a pokrycie nią ścian nie wiąże się z bardzo dużymi problemami. Ci jednak, którzy poszukują czegoś innego, mogą zdecydować się na fototapety. Ich wybór jest aktualnie naprawdę ogromny.

W moim domu

, ,