Archiwum: Listopad 2018

łazienka

Odpowiednie zaaranżowanie każdego domu to podstawa, która sprawia, że życie w nim jest prostsze i przyjemniejsze

Każdego ranka budzimy się w swoim mieszkaniu, czy domu i tam też czujemy się najlepiej. Nic w tym dziwnego, bo skoro to my urządzamy swoją przestrzeń, to jednocześnie zostawiamy w niej cząstkę siebie. Być może zdarza się, że jesteśmy zdani na już odgórnie urządzone pomieszczenia, ale miejsce, w którym żyjemy, zawsze powinno być takie, byśmy jak najlepiej się w nim czuli.

Szukamy mebli, Unikalne dekoracje

, ,

designerskie meble

Miejsce do jedzenia w domu – jakim sposobem można je współcześnie interesująco urządzić, aby zapewnić sobie komfort?

Posiłki dzisiaj dosyć często jadamy w pośpiechu, jako że nie mamy czasu. Gonią nas liczne obowiązki, spotkania z przyjaciółmi oraz swoje zainteresowania. A przecież, dobrze jest celebrować jedzenie. Z jakiego powodu? Głównie ze względu na własne zdrowie. Jedzenie w pośpiechu z reguły negatywnie wpływa na ludzki organizm. Połyka się w takiej sytuacji nazbyt duże kęsy, jakich strawienie jest dla żołądka kłopotem. Dodatkowo, wspólny posiłek to cement łączący rodzinę.

Szukamy mebli

, , , ,

drzwi przesuwne

Ciekawe sposoby dekoracji wnętrz – drzwi wewnętrzne szklane

Szkło jest tworzywem, które ciekawi ludzi od wieków. Już w starożytności ludzie zazdrościli Egipcjanom opanowania techniki topienia i kolorowania szkła, stosowanego potem do wysokojakościowych dekoracji. Chociaż współcześnie szkło jest stosowane w zasadzie na co dzień, a możliwości pod względami jego obróbki o wiele więcej, do dziś znakomicie się sprawdza w urządzaniu wnętrz.

W moim domu

,

żarówka

Jak wybierać żarówki led? Kiedy dobrze jest je nabywać? O czym powinniśmy wiedzieć?

Normalne żarówki wolframowe odchodzą już w niepamięć, więc poszukuje się lepszych oraz bardziej energooszczędnych pomysłów na oświetlenie domu. Tak więc coraz większą popularnością cieszą się żarówki led, które jeszcze niedawno były jedynie elementem dekoracyjnym lub swego rodzaju uzupełnieniem głównego źródła światła.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,

kosmetyki

Użyteczne i piękne urządzenie łazienki, czy takie połączenie jest w ogóle możliwe?

Każdy z nas kto kiedykolwiek stanął wyzwaniem urządzenia całego mieszkania na pewno przekonał się, iż bynajmniej nie jest to proste. Jak ze wszystkim istnieją jednak dobre i złe strony tego procesu. Pewne jest, że jednym z aspektów, na który wszyscy czekają jest aranżowanie salonu. Nic w tym dziwnego, gdyż w tym miejscu możemy najbardziej pokazać swą osobowość, lecz co z pokojami, których proces urządzania nie jest już tak łatwy?

W moim domu

Aranżacja poddasza

Co mogą nam zaoferować malowane płytki ceramiczne?

Czy wiemy co chcemy wykorzystać przy urządzaniu wnętrz?

Trzeba zaznaczyć, że jest sporo fajnych planów, które mamy szansę wykorzystać przy urządzaniu pomieszczeń, dlatego właśnie musimy się zastanowić nad tym, która oferta będzie dla nas odpowiednia. Mamy szansę przebierać w motywach, barwach, a także w rozmiarach, zatem co się z tym wiąże, możemy okazać się pewni, że wszystko świetnie dobierzemy do swoich wymagań.

W moim domu

, , ,