Absolutnie nowy wystrój pomieszczenia – fototapety

Współczesny świat to nieustająca pogoń za uciekającym czasem. Ciężko przystanąć choć na moment,, zatrzymać się na środku ulicy, rozejrzeć się dookoła i zobaczyć jaki piękny jest świat: piękno renesansowych kamienic czy zauważyć zmieniające się barwy w pobliskim parku.

Na nasze szczęście wspaniałe możliwości współczesnej techniki druku wielkoformatowego umożliwiają nam wyczarować takie miejsca we własnym domu.

dekoracja

Autor: Steve Rainwater
Źródło: http://www.flickr.com

Wyobraź sobie słoneczną Grecję…

Nie masz zamiaru, by interesujące posty przemknęły Ci koło nosa? Więc na pewno przypadnie Ci do gustu kluczowa witryna, na której można przeglądać nowe wpisy.

Aromatyczną paprykę, oliwę z oliwek czy soczyste słodkie brzoskwinie. Twoje kuchenne królestwo zamieni się w rajską wysepkę, na którą możesz się udać o każdej porze dnia i nocy przygotowując posiłek. Wystarczy, że umieścisz na jednej ze ścian lub wypełnisz przestrzeń między szafkami zdjęciem apetycznych winogron, limonek sprawiając, że rozejdzie się cudowny aromat liliowej lawendy z greckich poletek. Grecja może towarzyszyć nam również w saloniku, jeżeli zdecydujesz się na obraz klimatycznej wąskiej, pnącej się w górę fototapety uliczki i spływającą z nich winoroślą. Możemy wzmocnić efekt i zastanowić się nad propozycja fototapety 3d. Patrząc na taki obraz widzimy obiekty, które są daleko tym samym ulegając złudzeniu otwarcia przestrzeni w pokoju – wrażenia gwarantowane!

Nie ma miejsca, nie ma klimatu, które ograniczyłby nasze marzenia, jeśli zdecydujemy się na umieszczenie fototapet. To dzięki nim możemy zapewnić naszemu dziecku zwiedzanie nowych galaktyk albo udać się do pobliskiego SPA w własnej łazience. Jeśli chcemy zaimponować dziecku, wyczarujmy dla niego wyścigowy, czarny jak heban samochód, który tylko czeka, aby rozpocząć nim w daleki świat.

Masz zamiar znaleźć inne tego typu materiały? Jeżeli tak, ta wyczerpująca treść (http://pomagier.eu/montazmebli.html) jest godna polecenia, gdyż odnosi się do podobnej kwestii.

Każde wnętrze, począwszy od kuchni, główny hol czy pokój dziecka możemy zmienić w każde na świecie miejsce, o które marzy nam się zobaczyć. W dzisiejszych czasach fototapety to nie jedynie bogactwo obrazów, ale także najnowsze materiały i techniki druku. Jasny pokój z oknami wychodzącymi na stronę południową nie musi nas ograniczać. Ponieważ gdy postaramy się w nim o afrykańskiego lwa barwy nie ulegną zmianie przez lata, a my będziemy mogli się nim cieszyć tak długo, aż zamarzy nam się klimat mroźnej Antarktydy.