Archiwum: Dekoratorzy

Dekoratorzy

domy wielorodzinne

Aktualne trendy w dekorowaniu domów i mieszkań – czyli opowiadanie o stylach vintage i retro.

Współcześnie Dekoratorzy wnętrz w aranżowaniu przestrzeni stawiają na wygodę i komfort użytkowników. Komfort i wygoda jednak to nie jedyne elementy. Ważne są także estetyczne doznania domowników, dlatego też architekci wnętrz poszukują nieszablonowych rozwiązań.
Ostatnio sporą popularność zyskuje wystrój wnętrz w stylu vintage.

, , ,

aranżacje wnętrz

W jaki sposób znaleźć architekta wnętrz?

Podczas dekorowania mieszkania trzeba zadbać o jego odpowiednie wyposażenie, umeblowanie oraz zadbanie o ładny wystrój. Podejmowanie owych wyborów nie zawsze należy do łatwych zadań, ponieważ zawsze należy osiągnąć właściwy balans między pięknem i użytkowością. Każdemu zależy, aby lokum przedstawiało sobą klasę i prawdziwy styl. Dlatego też urządzając je trzeba przyłożyć się tak samo do umeblowania, jak i do najmniejszych detali. W Warszawie wspaniałym sposobem na zbudowanie pięknego, oryginalnego i nowatorskiego mieszkania jest pomoc od specjalisty.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Płytki ceramiczne, Szukamy mebli, W moim domu

, , , , , ,

oświetlenie lustra w łazience

Łączenie tradycyjnych kanonów w branży oświetleniowej z kanonami unowocześnionymi

Wystarczy poprzeglądać chociażby jeden sklep z modelami lamp, żeby dostrzec, iż od kilku już lat góruje połączenie uniwersalnych kanonów w oświetleniu z trendami bardziej unowocześnionymi. Designerzy mają pojęcie bowiem, że właśnie te zestawienia sprawdzą się najbardziej i że są one również ochoczo testowane.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, , ,