Archiwum: Dekoratorzy

Dekoratorzy

aranżacje wnętrz

W jaki sposób znaleźć architekta wnętrz?

W czasie remontowania mieszkania warto zatroszczyć się o jego właściwe wyposażenie, umeblowanie oraz zadbanie o piękny wystrój. Podejmowanie owych decyzji nie zawsze należy do lekkich zadań, ponieważ zawsze należy osiągnąć odpowiedni balans między estetyką i funkcjonalnością. Każdemu zależy, by lokum prezentowało sobą klasę i autentyczny styl. Z takiej przyczyny urządzając je potrzeba przyłożyć się tak samo do umeblowania, jak i do najmniejszych drobiazgów. W Warszawie wspaniałym sposobem na stworzenie ładnego, niezwykłego i nowatorskiego mieszkania jest pomoc od specjalisty.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Płytki ceramiczne, Szukamy mebli, W moim domu

, , , , , ,

domy wielorodzinne

Aktualne trendy w dekorowaniu domów i mieszkań – czyli opowiadanie o stylach vintage i retro.

Obecnie projektanci wnętrz w dekorowaniu wnętrz stawiają na wygodę i komfort mieszkańców. Wygoda i komfort jednakże to nie jedyne elementy. Istotne są także doznania estetyczne mieszkańców, z tego też powodu dekoratorzy poszukują niestandardowych rozwiązań.
Ostatnio dużą popularność zyskuje wystrój wnętrz w stylu vintage.

, , ,

oświetlenie lustra w łazience

Łączenie tradycyjnych kanonów w branży oświetleniowej z kanonami unowocześnionymi

Wystarczy poprzeglądać chociażby jeden sklep z modelami lamp, żeby dostrzec, iż od kilku już lat góruje połączenie uniwersalnych kanonów w oświetleniu z trendami bardziej unowocześnionymi. Designerzy mają pojęcie bowiem, że właśnie te zestawienia sprawdzą się najbardziej i że są one również ochoczo testowane.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, , ,