Archiwum: dom

dom

Na jakie aspekty zwrócić uwagę urządzając pomieszczenie sypialniane

Sypialnia jest pokojem, w którym przeciętny człowiek spędza przynajmniej siedem godzin dziennie. To w jaki sposób jest urządzona ma duży wpływ na higienę snu. Oczywiste jest, że porządny odpoczynek jest gwarancją dobrego zdrowia, przez co człowiek jest o wiele bardziej odważny i gotowy na przeciwstawienie się codziennym kłopotom.
Bez wątpienia odpowiednio dobrane meble pomagają uzyskać zamierzony efekt.

Szukamy mebli

, ,

meble-obrazek

Meble w naszych mieszkaniach

Kiedy zaczynamy szukać idealnych mebli do naszego domu może pojawić się kłopot. Kłopot ten da się jednak rozwiązać. Należy mianowicie mieć świadomość, czego chcemy, bo inaczej zagubimy się w gąszczu wielości wyboru. Bo wybór, jeśli chodzi o meble w dzisiejszych czasach jest duży. Rzeczywiście ciężko jest znaleźć meble po jednym pójściu do sklepu.

Szukamy mebli

, , ,

kuchnia, meble kuchenne

Meble na zamówienie – gdzie mają zastosowanie?

Nierzadko spotykanym kłopotem, jaki pojawia się przy wykończeniu domu jest dopasowanie mebli do konkretnych wymiarów. Meble na wymiar dają możliwość na sprytne wykorzystanie trudnych do zagospodarowania pomieszczeń domu, wymienić można tu poziomy o sporych pochyłach, które znaczącą ograniczają ilość przestrzeni dostępnej pod dachem czy we wnękach.

W moim domu

, , ,

nietypowa lampa

Lampy nocne i wygoda zasilania niektórych urządzeń domowych

Planując oświetlenie w swoim mieszkania powinniśmy dobrać odpowiednie, przeznaczone do tego elementy. Pierwszym pomieszczeniem, które rzuca się w oczy odwiedzającym nas gościom jest przedpokój. Warto więc zatroszczyć się o stylowe oświetlenie wnętrza, które pełni rolę wizytówki naszego domu. Doskonale w tym sprawdzają się kinkiety do przedpokoju. Rozłożone w kilku punktach gwarantują naprawdę niesamowite efekty świetlne.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, , , ,