Archiwum: dom

dom

sypialnia

Sypialnia to niezwykle istotne pomieszczenie w domu. W jaki sposób ją urządzić, żeby była komfortowa

Tak naprawdę, nawet sobie nie zdajemy z takiego czegoś sprawy, ale aż jedną trzecią życia przebywamy w sypialni. Więc to jedno z bardziej ważnych pomieszczeń w domu. Na pewno trzeba zatroszczyć się o jego właściwą aranżację i odpowiedni dobór solidnego umeblowania. Dekoratorzy wnętrz są przekonani, iż jest parę bardzo istotnych zasad, jakie musimy wziąć pod uwagę, gdy urządzamy sypialnię.

Szukamy mebli, W moim domu

, , ,

fototapeta

Każdy dom skrywa w sobie niezwykły urok, należy ją odnaleźć. Urządźmy swoje mieszkanie tak, jak podpowiada nam to nasza intuicja. Na pewno nie będziemy tego żałować

Podobnie jak każdy człowiek, każdy dom jest wyjątkowy. Nie ma co zaprzeczać, przecież tak jest naprawdę.. Jeśli zaniedbamy dom albo osobę, na której nam zależy skutki mogą być nieodwracalne. Szczęśliwie mamy nad tym kontrolę, możemy więc nie pozwalać, żeby stały się tak dramatyczne rzeczy. Wiadomo jednak, że łatwiej sprawować kontrolę nad rzeczą, przedmiotem, czymś martwym, choć dla nas żyjącym, jakby w innym wymiarze.

, , ,

łazienka

Czy powiemy które meble dla dzieci będą najlepsze?

Kiedy chcemy zapewnić własnym dzieciom to co najwspanialsze, to dokładnie musimy sprawdzać opisy wszelkich przedmiotów, które dla nich nabywamy. Wtedy będziemy mieli gwarancję, że spełnią one wytyczne bezpieczeństwa i wspaniale będą się nadawać dla własnych pociech.
Stoliki i krzesła dla dzieci to ciekawa oferta
Chcąc aby własne dziecko miało szansę samodzielnie jeść przy stole, lub usiąść i się przy nim bawić, powinniśmy go dobrać do jego wieku.

, , , ,

nowoczesny wystrój wnętrz

Praktyczna oraz nowatorska aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz nie jest banalnym zadaniem, albowiem powinniśmy zadbać o to, aby wnętrze naszego mieszkania lub domu było zarówno interesująco urządzone, jak również pożytecznie. Mnóstwo ludzi stawia na ciekawe dodatki, jednak powinniśmy pamiętać o tym, że muszą być one ozdobą, natomiast nie zagraceniem drogocennego, wolnego miejsca. Na co więc zwrócić uwagę w toku aranżacji i które elementy powinno się wprowadzić do swego domu czy też mieszkania?

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Płytki ceramiczne, Szukamy mebli, W moim domu

, , ,

łazienka

Gdzie warto szukać inspiracji do aranżacji łazienki?

Spora część z nas doskonale wie, że odnowienie własnego domu to bez wątpienia skomplikowane zadanie, z jakim pewnego dnia będziemy musieli się zmierzyć. Nasze pomieszczenia domowe tracą dużo atutów wzrokowych na rezultat czasu, a naszym nadrzędnym celem jest ich przywrócenie.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Płytki ceramiczne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, , ,