Archiwum: drewno

drewno

Klepki Chapel Parket

Solidne, mocne i eleganckie parkiety z desek dębowych

Drewno dębowe jest współcześnie jednym z najbardziej popularnych i najczęściej stosowanych materiałów do produkcji podłóg. Drzewo dębowe charakteryzuje się wieloma parametrami wytrzymałościowymi, jest niezmiernie solidne, trwałe, natomiast po obróbce przedstawia się naprawdę szykownie i stylowo. W szczególności polecane są podłogi oraz parkiety z drewna dębowego, jakie znacznie podniosą walory wszelkiego pomieszczenia.

W moim domu

, ,

salon z kominkiem

Na jakiego typu ogrzewanie zdecydować się, by właściwie rozprowadzać ciepło po domu?

W danym czasie dużą wagę się przykłada do energooszczędności. A duże koszty w domkach jednorodzinnych są związane z ogrzewaniem domku. W tym celu pojawiły się kominki z płaszczem wodnym. Mogą przekazywać wytworzone w nich ciepło do istniejącej instalacji centralnego ogrzewania z grzejnikami. Tym sposobem umieszczona w niej woda jest ogrzewana ciepłem pozyskiwanym w toku spalania taniego i ekologicznego paliwa. A jest nim zdecydowanie drewno opałowe. Kominek z płaszczem wodnym może z tego względu zastąpić kocioł tradycyjny.

W moim domu

, , , ,

łóżko

Wezgłowie – pożyteczny i stylowy dodatek do łóżka

Wezgłowie łóżka może być praktycznym i zarazem niezwykle eleganckim dodatkiem. Poprawnie dobrane i dostosowane wezgłowie łóżka na pewno będzie prezentować się ogromnie kreacyjnie i stylowo. Coraz więcej osób decyduje się na wezgłowia w swojej sypialni, bo wezgłowie może definitywnie przekształcić wnętrze pomieszczenia, naturalnie na lepsze.

Szukamy mebli

, , ,

sypialnia

Meble z sosny w naszej sypialni – z jakiego powodu warto je posiadać?

Sypialnia to miejsce, w którym pragniemy w pełni zrelaksować się i zregenerować. Nierzadko jest to wnętrze bardzo przytulne, gdzie przeżywamy świetne domowe chwile. W związku z tym tak istotne staje się wyposażenie. Jeżeli chcemy, żeby sypialnia była piękna i w dodatku niezbyt droga warto nabyć meble sosnowe. Jakie są ich mocne strony i co przekonuj do ich posiadania?

Szukamy mebli

, , ,