Archiwum: drewno

drewno

łóżko

Wezgłowie – pożyteczny i stylowy dodatek do łóżka

Wezgłowie łóżka zdoła być przydatnym i zarazem niezwykle stylowym dodatkiem. Odpowiednio dobrane i dopasowane wezgłowie łóżka bezsprzecznie będzie prezentować się niezwykle twórczo i stylowo. Coraz więcej ludzi decyduje się na wezgłowia w swojej sypialni, bo wezgłowie zdoła kategorycznie przeistoczyć wnętrze pomieszczenia, rzecz jasna na lepsze.

Szukamy mebli

, , ,

aranżacja wnętrza

Parę pomysłów, w jaki sposób urządzić kuchnię w starym domu usytuowanym na wsi

Żeby zamieszkać w starym mieszkaniu, trzeba wprzódy ten dom pojąć. Powyższe zdanie brzmi w miarę filozoficznie, ale naprawdę łatwo je przypasować do całkiem realnej rzeczywistości. Otóż, im bardziej leciwy dom, tym bardziej skrzypią podłogi, tym więcej myszy hałasujących ponad sosnową powałą, a podczas wietrznych nocy można usłyszeć łomot niedomykającego się okna na strychu.

W moim domu

, , ,

salon z kominkiem

Na jakiego typu ogrzewanie zdecydować się, by właściwie rozprowadzać ciepło po domu?

Aktualnie wielką wagę przykłada się do energooszczędności. Niewątpliwie największe koszty w domkach jednorodzinnych są związane z ogrzewaniem domu. W takim celu powstały kominki z płaszczem wodnym. Mogą bowiem transportować wytworzone w nich ciepło do instalacji centralnego ogrzewania z grzejnikami. Tym sposobem umieszczona w niej woda ogrzewana jest ciepłem pozyskiwanym ze spalania taniego jak również ekologicznego paliwa. A jest nim zdecydowanie drewno. Kominek z płaszczem wodnym jest w stanie więc zastąpić kocioł tradycyjny.

W moim domu

, , , ,

Klepki Chapel Parket

Solidne, mocne i eleganckie parkiety z desek dębowych

Drewno dębowe jest aktualnie jednym z najbardziej modnych i przeważnie używanych materiałów do produkcji podłóg. Drzewo dębowe charakteryzuje się wieloma parametrami wytrzymałościowymi, jest niesłychanie solidne, mocne, natomiast po obróbce prezentuje się istotnie szykownie i stylowo. W szczególności zalecane są podłogi oraz parkiety z drewna dębowego, jakie sporo podniosą walory wszelkiego pomieszczenia.

W moim domu

, ,