Archiwum: drewno

drewno

aranżacja wnętrza

Parę pomysłów, w jaki sposób urządzić kuchnię w starym domu usytuowanym na wsi

Aby mieszkać w starym budynku, trzeba wprzódy ten dom zrozumieć. Powyższe zdanie zabrzmiało dość ideologicznie, lecz naprawdę łatwo je przypasować do całkiem realnej rzeczywistości. Otóż, im bardziej wiekowy dom, tym bardziej skrzypią schody, tym więcej gryzoni hałasujących nad drewnianym sufitem, a podczas wietrznych nocy można usłyszeć kołatanie niedomykającego się okna na strychu.

W moim domu

, , ,

ogrodzenie

Czy meble ze sklejki byłyby dobre do twojego domu i czy są drogie?

Przychodzi taki okres w naszym życiu, że meble, które stoją w salonie chcemy wyrzucić. Bo nam się przestały podobać, albo się rozpadły. Wtedy będziemy musieli zadecydować czy chcemy meble drewniane, czy też może trochę mniej kosztowne ze sklejki.
Surowiec taki jak sklejka, jest materiałem kompozytowym i otrzymuje się ją po sklejeniu skrzyżowanych cienkich warstw drewna.

, , ,

Klepki Chapel Parket

Solidne, mocne i eleganckie parkiety z desek dębowych

Drewno dębowe jest w dzisiejszych czasach jednym z najbardziej modnych i zazwyczaj stosowanych materiałów do produkcji podłóg. Drzewo dębowe cechuje się wieloma parametrami wytrzymałościowymi, jest bardzo solidne, odporne, zaś po obróbce prezentuje się naprawdę luksusowo i stylowo. W szczególności zalecane są podłogi oraz parkiety z drewna dębowego, jakie sporo podniosą walory wszelkiego pomieszczenia.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Płytki ceramiczne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,