Archiwum: drewno

drewno

ogrodzenie

Czy meble ze sklejki byłyby dobre do twojego domu i czy są drogie?

Nadchodzi taki czas w naszym życiu, że meble, które stoją w salonie chcemy wyrzucić. Bo nam się przestały podobać, lub się rozpadły. Wtedy będziemy musieli zadecydować czy chcielibyśmy meble z drewna, czy też może nieco mniej kosztowne ze sklejki.
Materiał taki jak sklejka, jest surowcem kompozytowym i powstaje po sklejeniu skrzyżowanych cienkich płatów drewna.

, , ,

aranżacja wnętrza

Parę pomysłów, w jaki sposób urządzić kuchnię w starym domu usytuowanym na wsi

Żeby mieszkać w stuletnim budynku, trzeba najpierw ten dom pojąć. Powyższe sformułowanie zabrzmiało w miarę ideologicznie, lecz niezwykle łatwo je przypasować do całkiem realnej rzeczywistości. Otóż, im bardziej stary budynek, tym bardziej skrzypią podłogi, tym więcej myszy hałasujących nad dębową powałą, a w trakcie wietrznych nocy można usłyszeć dudnienie niedomykającego się okna na strychu.

W moim domu

, , ,

Klepki Chapel Parket

Solidne, mocne i eleganckie parkiety z desek dębowych

Drewno dębowe jest w dzisiejszych czasach jednym z najbardziej modnych i zazwyczaj stosowanych materiałów do produkcji podłóg. Drzewo dębowe cechuje się wieloma parametrami wytrzymałościowymi, jest bardzo solidne, odporne, zaś po obróbce prezentuje się naprawdę luksusowo i stylowo. W szczególności zalecane są podłogi oraz parkiety z drewna dębowego, jakie sporo podniosą walory wszelkiego pomieszczenia.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Płytki ceramiczne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,