Archiwum: drewno

drewno

sypialnia

Meble z sosny w naszej sypialni – z jakiego powodu warto je posiadać?

Sypialnia to pomieszczenie, w którym chcemy całkowicie wypocząć i nabrać energii. Nierzadko jest to wnętrze niezwykle przytulne, gdzie przeżywamy świetne spokojne chwile. W związku z tym tak ważne okazuje się wyposażenie. Jeżeli chcemy, żeby sypialnia była interesująca i w dodatku niedroga warto nabyć meble sosnowe. Jakie są ich zalety i co przemawia do ich posiadania?

Szukamy mebli

, , ,

łóżko

Wezgłowie – pożyteczny i stylowy dodatek do łóżka

Wezgłowie łóżka może być użytecznym i równocześnie niezmiernie stylowym dodatkiem. Dobrze dobrane i dostosowane wezgłowie łóżka bezsprzecznie będzie prezentować się nadzwyczaj wyszukanie i elegancko. Coraz więcej osób decyduje się na wezgłowia w swojej sypialni, gdyż wezgłowie może kategorycznie przekształcić wnętrze pomieszczenia, naturalnie na lepsze.

Szukamy mebli

, , ,

salon z kominkiem

Na jakiego typu ogrzewanie zdecydować się, by właściwie rozprowadzać ciepło po domu?

Aktualnie sporą wagę się przykłada do ekologii. A największe koszty w jednorodzinnych domkach związane są z ogrzewaniem domu. W tym celu powstały kominki z płaszczem wodnym. Mogą bowiem przekazywać wytworzone w nich ciepło do istniejącej instalacji ogrzewania centralnego z grzejnikami. Tym sposobem umieszczona w tej instalacji woda jest ogrzewana ciepłem pozyskiwanym ze spalania niedrogiego jak również ekologicznego paliwa. A jest nim niewątpliwie drewno. Kominek z płaszczem wodnym może więc zastąpić tradycyjny kocioł.

W moim domu

, , , ,

Klepki Chapel Parket

Solidne, mocne i eleganckie parkiety z desek dębowych

Drewno dębowe jest obecnie jednym z najbardziej modnych i na ogół używanych materiałów do produkcji podłóg. Drewno dębowe charakteryzuje się wieloma parametrami wytrzymałościowymi, jest nadzwyczaj solidne, stabilne, a po obróbce przedstawia się naprawdę szykownie i stylowo. W szczególności zalecane są podłogi i parkiety z drewna dębowego, jakie znacznie podniosą walory wszelkiego pomieszczenia.

W moim domu

, ,