Archiwum: dzieci

dzieci

Nowy system modułowy Rabesca

Jak przystąpić do meblowania pokoju dla dzieci, parę pomysłów na to, jak wybrać odpowiednie łóżko

Wykończenie dziecięcego pokoju czasami stanowi dla rodziców jakieś wyzwanie. W szczególności to dotyczy sytuacji, kiedy ma się niewielkie mieszkanie, wówczas w niejednej sprawie trzeba będzie iść na kompromisy. Najlepiej będzie wtedy, gdy każde z dzieci ma swój własny pokój, w takim przypadku każdy z nich można będzie osobno umeblować. Podczas aranżacji takiego pokoju dla dziecka należy mieć kilka spraw na względzie.

Szukamy mebli, W moim domu

, , , ,

kolorowy pokój dziecka

Co jest najbardziej korzystne dla dziecka? Jaka rozrywka będzie dla niego w największym stopniu odpowiednia? Co o tym myśleć?

Świat dziecka jest cały w kolorach, szkoda jednak, że te wspaniałe barwy nie pozostają z nami już na zawsze. Przynajmniej dzieje się tak w większości przypadków, ponieważ nie mamy czasu nie pielęgnowanie „dziecka w sobie”, gdyż zderzamy się z realnym życiem, z prawdziwymi kłopotami. Co jednakowoż, kiedy w naszym życiu pojawia się potomek? Wtedy mamy możliwość, ażeby powrócić do tych starych czasów, kiedy sami mieliśmy jeszcze mało latek i mogliśmy oddać się prawdziwej zabawie.

, ,