Archiwum: dzieci

dzieci

kolorowy pokój dziecka

Co jest najbardziej korzystne dla dziecka? Jaka rozrywka będzie dla niego w największym stopniu odpowiednia? Co o tym myśleć?

Świat dziecka jest pełen kolorów, szkoda jednak, że te wspaniałe barwy nie pozostają z nami już na zawsze. Przynajmniej dzieje się tak w większości przypadków, gdyż nie mamy czasu nie pielęgnowanie „dziecka w sobie”, ponieważ zderzamy się z realnym życiem, z prawdziwymi kłopotami. Co jednakże, kiedy w naszym życiu pojawia się potomek? Wtedy mamy okazję, by powrócić do tych starych czasów, kiedy sami mieliśmy jeszcze mało lat i byliśmy w stanie oddać się nieskrępowanej zabawie.

, ,

szatnia

Przedszkole – na co zwracać uwagę wybierając konkretne dla naszego dziecka?

Do przedszkola jedne maluchy kochają chodzić, a inne wręcz nieznoszą. Przyczyn tej ostatniej sytuacji może być rzecz jasna mnóstwo. Czy jedną z nich może być mało atrakcyjne dla dziecka wnętrze, w którym musi przesiadywać przez określoną liczbę godzin w trakcie dnia? Raczej nie, gdyż nowoczesne przedszkola są naprawdę świetnie wyposażone. Warto jednakże brać to pod uwagę.
Nowoczesne przedszkola, zwłaszcza te prywatne, potrafią być naprawdę bajkowo zaaranżowane.

, , ,

łazienka

W jaki sposób niedrogo oraz wygodnie wyekwipować malutką łazienkę?

Niewielka łazienka nie musi być komplikacją przy aranżacji wnętrz. Co dobrze jest wiedzieć, zastanawiając się w jaki sposób urządzić niewielką łazienkę? Jakie wybrać wyposażenie łazienki? W jaki sposób w niedużej toalecie rozmieścić umywalkę, muszlę klozetową oraz prysznic? Niewielka łazienka wymaga dobrego projektu. Zobacz nasze porady, jakim sposobem zaprojektować i urządzić niedużą łazienkę.

Szukamy mebli, W moim domu

, ,

Nowy system modułowy Rabesca

Jak przystąpić do meblowania pokoju dla dzieci, parę pomysłów na to, jak wybrać odpowiednie łóżko

Wykończenie dziecięcego pokoju czasami stanowi dla rodziców jakieś wyzwanie. Dotyczy to szczególnie przypadków, gdy ma się niedużo miejsca w mieszkaniu, wtedy w niejednej sprawie będzie trzeba pójść na kompromis. Najlepiej będzie wówczas, kiedy każde z dzieci ma swój osobny pokój, w takim przypadku każdy z nich da się osobno urządzić. Podczas aranżacji dziecięcego pokoju trzeba mieć parę spraw na względzie.

Szukamy mebli

, , , ,