Archiwum: dzieci

dzieci

kolorowy pokój dziecka

Co jest najbardziej korzystne dla dziecka? Jaka rozrywka będzie dla niego w największym stopniu odpowiednia? Co o tym myśleć?

Świat dziecka jest pełen kolorów, szkoda jednakże, iż te wspaniałe barwy nie pozostają z nami już na zawsze. Przynajmniej dzieje się tak w większości przypadków, bo nie mamy czasu nie pielęgnowanie „dziecka w sobie”, bo zderzamy się z prawdziwym życiem, z prawdziwymi kłopotami. Co jednakowoż, gdy w naszym życiu pojawia się potomek? Wtedy mamy okazję, ażeby powrócić do tych dawnych czasów, gdy sami mieliśmy jeszcze mało latek i byliśmy w stanie oddać się nieskrępowanej zabawie.

, ,

szatnia

Przedszkole – na co zwracać uwagę wybierając konkretne dla naszego dziecka?

Do przedszkola jedne maluchy kochają chodzić, a inne wręcz niecierpią. Powodów tej drugiej sytuacji może być rzecz jasna wiele. Czy jedną z nich może być nieatrakcyjne dla malucha wnętrze, w jakim musi przebywać przez konkretną liczbę godzin w ciągu dnia? Raczej nie, ponieważ nowoczesne przedszkola są naprawdę świetnie wyposażone. Warto jednak brać to pod uwagę.
Nowoczesne przedszkola, szczególnie te prywatne, bywają naprawdę bajkowo zaaranżowane.

, , ,

Nowy system modułowy Rabesca

Jak przystąpić do meblowania pokoju dla dzieci, parę pomysłów na to, jak wybrać odpowiednie łóżko

Wykończenie dziecięcego pokoju czasami stanowi dla rodziców jakieś wyzwanie. W szczególności to dotyczy sytuacji, kiedy ma się niewielkie mieszkanie, wówczas w niejednej sprawie trzeba będzie iść na kompromisy. Najlepiej będzie wtedy, gdy każde z dzieci ma swój własny pokój, w takim przypadku każdy z nich można będzie osobno umeblować. Podczas aranżacji takiego pokoju dla dziecka należy mieć kilka spraw na względzie.

Szukamy mebli, W moim domu

, , , ,