Archiwum: Energia

Energia

Powierzchnia szklana

Czym charakteryzuje się szkło antyrefleksyjne oraz dlaczego warto się na coś takiego zdecydować?

Gdy wybieramy szkło musimy koniecznie pamiętać, by było ono rzeczywiście mocne. Takim rodzajem jest szkło antyrefleksyjne. Bardzo popularne są szkła hartowane o grubości 2 milimetrów, na które została naniesiona powłoka antyrefleksyjna. Takie nanoszenie odbywa się w formie zmiany jego składu lub specyficznej obróbki powierzchni.

Szukamy mebli

, , , , , ,

klimatyzatory

klimatyzatory przenośne

Chociaż klimat w Kraju jest umiarkowany, klimatyzacja coraz to częściej jest stosowana nie tylko w samochodach, ale we wszelakiego rodzaju pomieszczeniach. Są różnorodnego rodzaju klimatyzatory, zagwarantowane do różnego zastosowania. Ich naczelną wartością jest utrzymanie komfortowej temperatury pomieszczenia.Jakikolwiek klimatyzator i wywietrznik, dzięki swym odpowiednim parametrom dostosowany jest do formatów pokoju, w którym ma zostać zamontowany.

W moim domu

, , ,

żarówka

Jakie żarówki są najlepsze? Na jakie rzeczy zwracać uwagę podczas wyboru oświetlenie do domu?

Nie ma życia bez oświetlenia, natomiast sztuką jest kupienie takiego rodzaju oświetlenia, jakie będzie pełniło różne, najważniejsze wymogi – jak funkcjonalność, estetyka i mały pobór prądu. Dzisiaj jest tak duży wybór najróżniejszych żarówek oraz gwintów będących w sklepach, iż możemy zagubić się w tym wszystkim. Jaką w związku z tym żarówkę wybrać?

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,