Archiwum: Energia

Energia

Powierzchnia szklana

Czym charakteryzuje się szkło antyrefleksyjne oraz dlaczego warto się na coś takiego zdecydować?

Gdy wybieramy szkło powinniśmy koniecznie pamiętać, aby było ono naprawdę mocne. Takim typem jest szkło antyrefleksyjne. Niezmiernie popularne są szkła hartowane o grubości 2 milimetrów, na jakie została naniesiona powłoka antyrefleksyjna. Tego typu nanoszenie odbywa się w wyniku zmiany jego składu albo odpowiedniej obróbki powierzchni.

Szukamy mebli

, , , , , ,

klimatyzatory

klimatyzatory przenośne

Choć klimat w Polsce jest umiarkowany, klimatyzacja coraz częściej jest używana nie tylko w autach, lecz we każdego typu pomieszczeniach. Istnieją różnorodnego rodzaju klimatyzatory, przeznaczone do rozmaitego użycia. Ich podstawową zaletą jest utrzymanie komfortowej temperatury pomieszczenia.Każdy klimatyzator i wywietrznik, dzięki swym należytym parametrom przystosowany jest do wymiarów pokoju, w którym ma zostać zamontowany.

W moim domu

, , ,

żarówka

Jakie żarówki są najlepsze? Na jakie rzeczy zwracać uwagę podczas wyboru oświetlenie do domu?

Nie ma życia bez oświetlenia, natomiast sztuką jest kupienie takiego rodzaju oświetlenia, jakie będzie pełniło różne, najważniejsze wymogi – jak funkcjonalność, estetyka i mały pobór prądu. Dzisiaj jest tak duży wybór najróżniejszych żarówek oraz gwintów będących w sklepach, iż możemy zagubić się w tym wszystkim. Jaką w związku z tym żarówkę wybrać?

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,