Fajnie jest móc wpływać na nastrój swoje wnętrza – zostań architektem oświetlenia

Dodatnia energia, którą posiadamy w sobie powoduje, że nasze wnętrze posiada również dobrą atmosferę. Gdy jesteśmy zadowoleni i żyjemy w zgodzie z sobą i z otoczeniem, które jest wokół nas, tworzymy dom pełen porządku i spokoju.

Meble i gadżety, którymi się otaczamy i którymi dekorujemy nasze mieszkanie także ma własną energię . I jedynie od nas samych jest uzależnione czy będą wydzielać pozytywną czy niedobrą energię. Nie ważne

lampa

Autor: N@ncy N@nce
Źródło: http://www.flickr.com

jakiej wielkości jest nasze mieszkanie i gdzie jest ulokowane oraz jakie na czasie są style wnętrzarskie. To od naszej inspiracji i gustu jest uzależnione jak będą wyglądały nasze pokoje.

Ważną zasadą jest ażeby stworzyć wnętrze, w którym będzie nam dobrze a wtedy pozytywna energia będzie emanowała na innych członków rodziny i zaproszonych naszego mieszkania. Nie ma co ukrywać, że nie tylko meble, odcienie kolorów ścian ale również światło dzienne jest tym elementem, który stanowczo ma wpływ na klimat wnętrza (więcej na ). W sieci można odnaleźć wiele wiadomości na temat jakie lampy do aneksu kuchennego (www) zastosować, jakie są zasady zakładania opraw do poszczególnych pomieszczeń. Różnorodność propozycji wyboru lamp jest tak wielka, że z powodzeniem możemy sami zaaranżować oświetlenie, w zgodzie z własnymi odczuciami.

A jeśli już wybór padnie na lampę sufitową (tutaj), nie musimy oglądać się na to czy wpisze się w tendencję która, jest właśnie trendy.

Poszukujesz następnego materiału na opisywany tutaj temat? Jeżeli tak, to ten wyczerpujący tekst (http://www.cermag.com.pl/pl/oferta/plytki/plytki-kuchenne) z całą pewnością również uznasz za zajmujący.

Obecnie możemy według własnego upodobania łączyć style. Pomysły do tworzenia własnego wnętrza, możemy czerpać ze wszystkiego: z malarstwa, z muzyki, z ulicy, z rozmów z przyjaciółmi. Wydobyć ze swojego wnętrza twórcze pomysły i stworzyć klimat, który będzie wspólnym mianownikiem pomiędzy własnymi rozwiązaniami a naszymi pasjami i tego co jest dla nas ważne. Bo dobrze dopasowany plafon do przedpokoju służy do oświetlenia pomieszczeń ale ma być także dla nas interesującym dodatkiem samym w sobie. Każdy może być projektantem w swoim domu ponieważ każdy z nas ma w sobie trochę z artysty.