Gdzie kupić szkło

Kto szuka informacji o usługach szklarskich lub chciałby uzyskać poradę ekspertów z zakresu obróbki szkła powinien jak najszybciej odwiedzić stronę szybka.pl, gdzie znajdzie nie tylko wskazówki doświadczonych sprzedawców ale także będzie mógł podyskutować i zadać kilka pytań na forum.

szkło

Autor: Hurtownia szkła okiennego Elmar
Źródło: Hurtownia szkła okiennego Elmar
Nikt dokładnie nie wie kiedy i gdzie dokładnie wynaleziono szkło. Prawdą jest, że zainteresowanie szklanym kruszcem wciąż rośnie. Jego walory estetyczne od dawna cieszą ludzkie oko. Szkło jest bardzo pożądane przez architektów i projektantów wnętrz. Świetnie współgra z większością elementów wyposażenia pomieszczeń.

Dla niektórych ludzi praca z tą materią to nie tylko szara codzienność to także pasja.

Każdy z nas marzy o pracy w dziedzinie, która będzie jednocześnie spełnieniem marzeń. Zdecydowanie ciekawiej jest zajmować się czymś, co sprawia nam przyjemność i w czym możemy się zrealizować zawodowo. To właśnie tacy ludzie współtworzą Hurtownię szkła okiennego Elmar.

Lata doświadczeń w branży szklarskiej zdobyte w trakcie pracy w dużych, szklanych zakładach pozwoliło Elżbiecie Wałuszko na podjęcie odważnej decyzji o założeniu własnego Centrum obróbki szkła. Na rynku szklarskim firma istnieje od 2000 roku. Posiadamy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w branży szklarskiej oraz bogatą paletę usług. W trakcie wielu lat pracy cały czas rozwijamy swoje umiejętności w dziedzinie szkła i jego obróbki.

Centrum Szkła Szybka.pl mieści się we Wrocławiu na ulicy Rękodzielniczej 14.
Posiadamy ciekawą ofertę skierowaną do klientów hurtowych oraz. detalicznych. Do każdego zamówienia podchodzimy odpowiedzialnie, dobierając najkorzystniejsze rozwiązania. Nasi pracownicy uczestniczą regularnie w szkoleniach aby móc zaproponować Państwu nowinki ze szklanego świata. Bardzo chętnie służymy poradą. Naszym mottem jest hasło: „Niemożliwe rzeczy wykonujemy od ręki a cuda zajmują nam trochę więcej czasu.” Dzięki rzetelności świadczonych przez Nas usług zyskaliśmy stałe grono zadowolonych klientów na obszarze całej Polski, które cały czas się powiększa.

Znajdujące się w tym miejscu informacje są według Ciebie zbyt skąpe? Jeśli tak, to wejdź na stronę kanapa narożnik, na której przeczytasz podobne tematy.

Oferta Centrum szkła zawiera niezwykle bogatą gamę wysokiej jakości produktów.

W naszej ofercie znajdą Państwo kabiny prysznicowe, drzwi szklane, lustra na wymiar, orazszkło niskoemisyjne i wiele innych.

Do montażu używamy okuć ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nasze realizacje są wysokiej jakości. Kabiny prysznicowe i drzwi szklane realizujemy uwzględniając pomysły naszych klientów ze szkła hartowanego co znacznie polepsza bezpieczeństwo.
Ponadto wykonujemy lustra na wymiar oraz szkło hartowane do kuchni, a także szklane ekrany na ścianę do kuchni i innych pomieszczeń z lakierowanego szkła – Lacobel. Produkty Lacobel dostępne są w kilkudziesięciu kolorach (ponad 30).

Oferujemy także szkło kominkowe, które wytrzymuje temperaturę nawet 800°c. Przytniemy szyby kominkowe pod konkretny wymiar drzwiczek. Dodatkowo do montażu posiadamy w swojej ofercie taśmy samoprzylepne czy też sznury kominkowe w zestawie z klejem.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17 oraz w soboty od 8 do 13.
By odwiedzić nasza stronę wystarczy kliknąć w poniższy link: szkło budowlane wrocław.

Jednak żeby sprostać w pełni Państwa oczekiwaniom także w nocy uruchomiliśmy usługę Pogotowia szklarskiego. Jeśli więc jesteś ofiarą włamania bądź innego aktu chuligaństwa w wyniku, którego stłukła się Twoja szyba zadzwoń do nas niezależnie od pory dnia czy nocy, a niezwłocznie przyjedziemy.