Archiwum: inspiracje

inspiracje

mieszkanie

Nowe apartament marzeń – jak zaaranżować?

Wielu z nas, kiedy nabywa nowe mieszkanie lub buduje dom, chce aby prezentował się on jak najładniej. Piękne meble, ciekawe plakaty, miłe barwy na ścianach. Jeśli posiadamy zmysł artystyczny lub po prostu spora znajomość aktualnych trendów, możemy urządzić wszystko na własną rękę. Jeżeli jednak nie posiadamy odpowiednich umiejętności, możemy wynająć specjalistę – jeśli interesuje cię projektant wnętrz Warszawa może poszczycić się wieloma interesującymi agencjami architektonicznymi.

W moim domu

, , ,

mieszkanie

Jak ciekawie zaaranżować swe mieszkanko, by oczarować wszystkich znajomych?

W danym czasie modna jest unikatowość. Właśnie dlatego znacznie poszerzyła się sprzedaż produktów designerskich i dekoracji. Zjawiskową ozdobą każdego pokoju dziennego lub sypialni oczywiście są lampy Artemide. Charakteryzują się nietuzinkową formą i funkcjonalnością. Opłaca się ozdobić swoją przestrzeń designerskimi ozdobami, które można zdobyć aktualnie na Kare design.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, W moim domu

, , ,

pokój

Które elementy dekoracyjne do wystroju wnętrza wybrać ?

Kiedy poszukujemy jakiś ciekawych rozwiązań do naszego mieszkania musimy zacząć zwracać uwagę na współczesne trendy. Dobrze dopasowane dodatki mogą zdziałać cuda. Wnętrze, które wcześniej wydawało się nijakie może stać się faktycznie bardzo fajne. Dobrą opcją okaże się na pewno fototapeta na ścianę. Powinniśmy tylko dobrze się zastanowić, który wzór ma zostać na niej umieszczony i jak duża ma być, nie mówiąc już nawet o najważniejszym, czyli o tym, w którą miejscu ją umieścimy.

W moim domu

, , , ,