Jak przestylizować kuchnię w stylu wiejskim w bezpieczną oazę.

Jadalnia
Żywiołowe tempo życia powoduje, że w swoich mieszkaniach szukamy wytchnienia. Wnętrze mieszkania powinno być miejscem odpoczynku i azylem, w którym będziemy się fantastycznie czuć. Wszystkie domy posiadają własne centrum domowego życia. Przeważnie to właśnie aneks kuchenny jest duszą domu.

Jadalnia
Autor: Wendy Harman
Źródło: http://www.flickr.com

To miejsce, gdzie nie tylko gotujemy, spożywamy wspólnie posiłki , ale rozmawiamy i zazwyczaj decydujemy o istotnych sprawach. Dom z drzewa, wystylizowany na styl wiejski z użyciem sporej ilości drzewa, wpływa na sielski, pełen spokoju i przyjazny klimat. Ciekawy artykuł na ten temat: apdmarket.pl.

Często przywołuje wspomnienia ciepłych miesięcy spędzonych u babci na wsi. Wnętrza w stylu rustykalnym to odzwierciedlenie nastroju ludowych domów wypełnionych ciepłymi barwami i drewnem. O wspaniałości wnętrza wiejskiego decydują nastrojowe bibeloty, wyroby sztuki ludowej: gliniane i drewniane naczynia, koszyczki z wikliny, szydełkowe serwetki i zazdrostki. Na podłodze z desek, ręcznie wykonany, niezbyt duży chodnik.

Gdy będziesz potrzebować dodatkowego materiału w kontekście takiej tematyki, kliknij, a znajdziesz więcej pomocy tutaj (https://reling.pl/pl/c/Kosze-na-bielizne/42). One również będą przydatne.

Wypełnieniem całości może być kuchnia węglowa i duży stół z drewna. Więcej ciekawostek dla zainteresowanych: Market.

Nad dużym stołem, o ciemnobrązowej barwie drewna, wspaniale wkomponują się białe oświetlenie konwencjonalne o słonecznej, lekko żółtej barwie światła, dającej odczucie jeszcze bardziej przytulnej atmosfery. Ponadto znaczące jest oświetlenie ciągu roboczego.

Czy tego rodzaju porada wywołała u Ciebie ciekawość? Jeśli tak, to poznaj ten bardzo wyczerpujący tekst (https://interdeko.pl/). On zapewne także okaże się wart przeczytania.

Punkty świetlne powinny być umieszczone nad każdą przestrzenią, gdzie wykonuje się codzienne czynności.

aneks kuchenny
Autor: Karen Highland
Źródło: http://www.flickr.com

Bo aczkolwiek o oświetleniu mówi się zazwyczaj w kategoriach jego przeznaczenia, trzeba pamiętać o jego ważnym wpływie na atmosferę domu. W związku z tym, ważne jest, aby wybrany fason lampy do izby kuchennej akuratnie oddawał jej ludowy nastrój, fantastycznie z nią współgrał i jednocześnie gwarantował jak najlepsze możliwości oświetleniowe.