Jak przestylizować kuchnię w stylu wiejskim w bezpieczną oazę.

Żywiołowe tempo życia powoduje, że w swoich mieszkaniach szukamy wytchnienia. Wnętrze mieszkania powinno być miejscem odpoczynku i azylem, w którym będziemy się fantastycznie czuć. Wszystkie domy posiadają własne centrum domowego życia. Przeważnie to właśnie aneks kuchenny jest duszą domu.

Jadalnia

Autor: Wendy Harman
Źródło: http://www.flickr.com

To miejsce, gdzie nie tylko gotujemy, spożywamy wspólnie posiłki , ale rozmawiamy i zazwyczaj decydujemy o istotnych sprawach. Dom z drzewa, wystylizowany na styl wiejski z użyciem sporej ilości drzewa, wpływa na sielski, pełen spokoju i przyjazny klimat. Ciekawy artykuł na ten temat: apdmarket.pl.

Często przywołuje wspomnienia ciepłych miesięcy spędzonych u babci na wsi. Wnętrza w stylu rustykalnym to odzwierciedlenie nastroju ludowych domów wypełnionych ciepłymi barwami i drewnem. O wspaniałości wnętrza wiejskiego decydują nastrojowe bibeloty, wyroby sztuki ludowej: gliniane i drewniane naczynia, koszyczki z wikliny, szydełkowe serwetki i zazdrostki. Na podłodze z desek, ręcznie wykonany, niezbyt duży chodnik.

Gdy będziesz potrzebować dodatkowego materiału w kontekście takiej tematyki, kliknij, a znajdziesz więcej pomocy tutaj (https://reling.pl/kosze-na-bielizne). One również będą przydatne.

Wypełnieniem całości może być kuchnia węglowa i duży stół z drewna. Więcej ciekawostek dla zainteresowanych: Market.

Nad dużym stołem, o ciemnobrązowej barwie drewna, wspaniale wkomponują się białe oświetlenie konwencjonalne o słonecznej, lekko żółtej barwie światła, dającej odczucie jeszcze bardziej przytulnej atmosfery. Ponadto znaczące jest oświetlenie ciągu roboczego. Punkty świetlne powinny być umieszczone nad każdą przestrzenią, gdzie wykonuje się codzienne czynności.

aneks kuchenny

Autor: Karen Highland
Źródło: http://www.flickr.com

Bo aczkolwiek o oświetleniu mówi się zazwyczaj w kategoriach jego przeznaczenia, trzeba pamiętać o jego ważnym wpływie na atmosferę domu. W związku z tym, ważne jest, aby wybrany fason lampy do izby kuchennej akuratnie oddawał jej ludowy nastrój, fantastycznie z nią współgrał i jednocześnie gwarantował jak najlepsze możliwości oświetleniowe.