Jakie są zalety szaf wnękowych wykonywanych na indywidualne zlecenie?

Każdy zna odczucie nietypowej bezradności, gdy wraca z marketu z paroma siatkami niekoniecznie potrzebnych produktów. Jeżeli ponadto mamy stosunkowo mały dom, to po pewnym czasie mamy kłopot ze schowaniem tych wszystkich zakupów.
W takiej sytuacji bardzo korzystnym rozwiązaniem jest w pierwszej kolejności zrobienie gruntownych porządków i lepsze zagospodarowanie dostępnego miejsca na wypadek, żeby za pewien czas kłopot się nie ponowił.

eksperci
Warto wtedy korzystać z usług spółki, która produkuje meble na zlecenie. Pracownicy tego typu firmy mogą zaproponować np. szafki, które byłyby zamontowane we wnęce. To bardzo sprytny, lecz także elegancki i funkcjonalny sposób na uzyskanie dodatkowego miejsca na przedmioty, które nie muszą być każdego dnia wykorzystywane. Jeśli interesują Cię tego typu szafy wnękowe Jelenia Góra to miasto, gdzie działa bardzo kompetentna spółka, której członkowie personelu chętnie zajmą się Twym projektem. To od zamawiającego jest zależna liczba półek, szuflad czy drążków na haczyki. W tego typu szafkach mogą być zainstalowane drzwiczki przesuwne, uchylne czy też chociażby rozkładane.
projektowanie

Autor: Black Red White
Źródło: Black Red White
szafy wnękowe jelenia góra

Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Muszą być one dostosowane do wypełnień ram, którym najczęściej jest płyta wiórowa, kolorowe szyby czy choćby lusterka. Tego typu elementy jak prowadnice czy też framugi mogą być proponowane w dowolnym kolorze. Naturalnie wszystkie szafy wnękowe tworzone są na indywidualne zlecenie, a ich rozmiary mogłyby być niemalże dowolne.

Mocną stroną takich szaf do zabudowy jest z pewnością to, że można dzięki nim zagospodarować jakąkolwiek, nawet stosunkowo trudną przestrzeń (np. pod skosem albo pod schodami).

Intryguje Cię omawiany materiał? Jeśli tak, to bez ociągania kliknij tutaj – ta pełna notka proponuje zbliżoną problematykę.

Środek szafy można zaprojektować indywidualnie wg swoich zapotrzebowań, a na każdą rzecz można zaplanować osobne miejsce.