Jeżeli posiadamy niewielkie mieszkanie albo sypialnię, to ważne wydaje się być całkowite urządzenie każdej przestrzeni

Dzisiaj w sklepach meblowych zazwyczaj da się znaleźć fantastyczne rozwiązania do wszystkich mieszkań.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
szuflada pod łóżko

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdego stać na to, żeby kupić przestronny apartament z kilkoma pokojami. Niektórzy są szczęśliwi, gdy uda im się zdobyć fundusze na dwupokojowe mieszkanie.

Jeżeli musisz odkryć inny podobny punkt widzenia na podnoszoną w tym poście sprawę, to przeczytaj więcej w omówieniu (http://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/cztery-pory-roku/), które pogłębi Twą wiedzę.

To przecież ich miejsce na ziemi. Jednak na niewielkiej przestrzeni wciąż musi się zmieścić mnóstwo przedmiotów, które należą do różnych członków rodziny. Niekiedy bywa tak, że szafa okazuje się zbyt mała, kiedy pojawiają się berbecie. Mają one po prostu masę ubranek oraz zabawek. Wobec tego, kiedy nasz osesek wyrośnie z łóżeczka i będziemy mieli plan, by mu kupić łóżko dla dużego dziecka, to warto przemyśleć kwestię wolnej przestrzeni, która znajdować będzie się pod meblem. Łóżka zabierają przecież dość dużo miejsca. Przez to szuflada pod łóżko jest optymalnym wyjściem. Zapewni nam to masę ekstra miejsca do przechowywania różnych rzeczy. Jeżeli zamówimy kilka szuflad, to w jednej można trzymać dla przykładu pościel, w drugiej ubrania, a w ostatniej choćby zabawki. Oczywiście idealnie byłoby, gdyby szuflada była wykonana z tego samego drewna, co łóżko. Wówczas nie będzie raczej rzucać się w oczy. Musi także mieć przykręcone kółka, aby bez trudności można było ją wysunąć spod łóżka oraz wsunąć z powrotem.

Oczywiście, to co najważniejsze — musi być co do milimetra dopasowana do przestrzeni pod łóżkiem. Nie może być za mała ani za wielka.
Szuflada pod łóżkiem może zapewnić wiele dodatkowej przestrzeni na różne rzeczy.