Unikalne dekoracje

Dodana przez APS01 (2018-11-13 21:06:02).

tapeta

Fototapeta jako doskonały rozwiązanie na zmianę aranżacji pokoju

Z użyciem fototapety jest możliwość poczynić piękne aranżacje wnętrz. Znużył się wystrój standardowy, potrzebujemy coś współczesnego, to zagospodarujmy fototapetę. Motywami, które przeważnie wybierają klienci są panoramy, zarówno te z widokiem na morze, czyli bardzo klasyczne, jak też pejzaże miejskie, bądź fototapeta most.

Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,

pokój, kanapa

Kilka słów o tworzeniu przestrzeni. Gdy twój pokój staje się twoim miejscem izolacji i wypoczynku.

Jest wiele opcji wizualnego poszerzenia pomieszczenia. Zaczynając projektowanie małej przestrzeni musimy sfokusować się na oświetlenie, barwy a także elementy dodatkowe. Od czego powinniśmy więc rozpocząć?

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Płytki ceramiczne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, , , ,

zegar

Jak współcześnie wygląda popularność zegarów, najczęściej widziane ich rodzaje w naszych mieszkaniach.

Jest takie powiedzenie, że szczęśliwi ludzie czasu nie mierzą, ale pomimo tego każdy w jakiś sposób wykorzystuje zegarki. Obecnie, w erze telefonów komórkowych nie będzie problemu z dostępem do godziny – między innymi to właśnie przyczyniło się do odwrotu od typowych zegarków. Obecnie bardziej się je kupuje dla podkreślenia swojego stylu niż dla funkcji, dla jakiej przecież je zrobiono. Jednak o ile w przypadku zegarków ręcznych ich popularność jest mniejsza, to zegary domowe nadal są często kupowane.

Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,