Kontrasty we wnętrzu – uzyskane za pomocą nietypowego wyposażenia

Aranżację wykorzystującą kontrasty można stworzyć nie tylko za pośrednictwem barw, lecz również łącząc różne nurty stylistyczne wywodzące się z chronologicznie odległych epok, czy dalekich krajów.
Połączenie tradycyjnych czy barokowych elementów z minimalizmem, będącym znakiem rozpoznawczych obecnych czasów może poskutkować zaskakującym, aczkolwiek oryginalnym i stylowym rezultatem.

Podobnie stanie się na przykład w przypadku ożywienia surowych pomieszczeń w duchu industrialnym akcentami odpowiednimi dla wyrafinowanego nurtu glamour bądź kunsztownego art deco. Ciekawy efekt osiągniemy też wprowadzając do wnętrza meble indonezyjskie. To niebanalne wyposażenie sprzedawane jest za pośrednictwem Internetu i wyspecjalizowanych sklepów meblowych. Jeśli chodzi o meble indonezyjskie do wyboru mamy między innymi solidne komody oraz stoliki kawowe, których dostojność znakomicie kontrastuje z minimalistycznym wyposażeniem sypialni czy salonu. Wejdź tutaj idź na tutaj.
Okno Standard 92

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

poduszki

Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Stosując tego rodzaju zabiegi aranżacyjne powinno się w mieszkaniu zastosować kilka elementów z danej stylistyki, na przykład jeżeli w sypialni zagości akcent indonezyjski w postaci stolika, to najlepiej gdy w innym pomieszczeniu znajdą się obiekty odnoszące do niego estetycznie, takie jak blaty Suar. Dzięki temu uda nam się osiągnąć harmonijne wnętrze, pomimo zaskakujących kontrastów.

Ważne, by całość była dobrze przemyślana, jak również pamiętajmy, aby nie przesadzić z ilością rzucającego się w oczy wyposażenia.

Czy masz wątpliwości odnośnie do opisywanej tematyki? Jeśli tak, to wejdź tu i poznaj informacje (https://bautec-lodz.pl/zsypy-do-gruzu/) na prezentowane zagadnienie – z pewnością okażą się one niezwykle interesujące.

Blaty Suar (www) mogą stanowić jedyną i najefektowniejszą dekorację dane pomieszczenia, a to za sprawą szlachetności surowca i zachowania nieregularnej linii.