Archiwum: kuchnia

kuchnia

mieszkanie

Interesujące opcje związane z oświetleniem – jak zastosować to u siebie

Każde mieszkanie powinno być w odpowiedni sposób urządzone. Nie jest to łatwa sprawa, bo pod uwagę trzeba brać bardzo dużo aspektów. A jak wiadomo w przysłowiu mówiącym o tym, że diabeł tkwi w szczegółach, jest mnóstwo prawdy. Dlatego urządzanie mieszkania nie jest prostą sprawą, powinniśmy się przyłożyć. Jednym z etapów jest dobór oświetlenia. W czasach, kiedy mamy bardzo dużą ilość różnego rodzaju asortymentu będziemy musieli na spokojnie rozpocząć poszukiwania czegoś, co będzie odpowiednie do tego konkretnego mieszkania.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,

kafelki

Jak w łatwy sposób ożywić zbyt sztampowo urządzone wnętrza prywatnych mieszkań

Wnętrza prywatnych domostw są aż nadto często meblowane bez jakiejkolwiek konkretnej koncepcji. Dużo zarzutów można także skierować pod adresem kobiet po sześćdziesiątce, które od 30 lat właściwie niczego nie zmieniły w pokoju dziennym lub łazience. Na gustownie, czyli innymi słowy modnie, urządzone wnętrze niekoniecznie składają się jedynie nowe meble albo wymyślne firany czy dywany. Chyba każdy przyzna również, że największym wrogiem elegancko urządzonego wnętrza okazuje się dekoracyjny chaos, więc do meblościanki z epoki peerelu absolutnie nie będą pasować dodatki rodem z płócien surrealistów.

W moim domu

, ,

lampa

Oświetlenie, na jakie się zdecydować?

„Brak światła, podobnie jak przeprowadzki czy rozwody, był jednym z głównych przyczyn wzrostu przypadków depresji” – pisał Paulo Coelho. I trzeba przyznać mu rację. Kiedy dni stają się coraz krótsze, żyrandole, kinkiety i lampki stanowią substytut dziennego światła. Dlatego też, oświetlenie mieszkania wymaga precyzyjnie przemyślanej koncepcji. Salon to miejsce, w którym musi być przyjemnie. To na tej przestrzeni toczy się życie rodzinne, czytamy gazety, bawimy się ze swoimi latoroślami, przyjmujemy gości.

W moim domu

, , ,