Archiwum: kuchnia

kuchnia

Fototapeta do pokoju dziecięcego

Fototapety ścienne przyda się położyć w każdej chwili

Nie potrzeba sporo, by zmienić wystrój pokoi. Jeśli zastanawiamy się jak szybko oraz tanio zmienić wygląd pokoju, równocześnie zachowując przy tym wszelkie pojęcia piękna, to musimy zobaczyć jak sprawdzają się fototapety. Kiedy choć raz z nich skorzystamy, to już nie będziemy chcieli sięgać po jakieś odmienne rozwiązania, zwłaszcza że fototapety występują w różnej grafice, więc wybór będziemy tu mieli spory.

Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, , ,

images

Modne fototapety

Czasami czujemy nieodpartą pokusę by zmienić coś w naszych wnętrzach. Przeważnie gdy wiosna puka do naszych drzwi. Za oknem nowe, zielone pejzaże, w powietrzu czuć wiosnę, a nam z trudem przychodzi usiedzieć w miejscu. Przestawiamy komodę, przesuwamy stół w kuchni, przewieszamy obrazy. Tylko jak długo można suwać meblami po podłodze?

Unikalne dekoracje, W moim domu

, , , ,

wazon dekoracyjny

Świeczniki dekoracyjne i wazony – fenomenalne w każdym wystroju wnętrz. Trochę przykładów

Nowatorska, ciekawa aranżacja wnętrz wcale nie wymaga tak dużo. Czasem wystarczy stosowny pomysł i okruszyna funduszy, żeby ożywić wnętrze mieszkania. W sklepach oczywiście odszukamy wiele rozlicznych atrakcyjnych dodatków aranżacyjnych, jednak masa z nich cechuje się wygórowaną ceną. Nie każdy więc zdoła sobie przyzwolić na ich kupno.

Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,

zegar

Jak współcześnie wygląda popularność zegarów, najczęściej widziane ich rodzaje w naszych mieszkaniach.

Jest takie powiedzenie, że szczęśliwi ludzie czasu nie mierzą, lecz pomimo tego każdy w pewien korzysta z zegarków. Dzisiaj, w erze komórek nie ma problemów z dostępem do godziny – między innymi to właśnie spowodowało odwrót od klasycznych zegarków. Dzisiaj bardziej zakłada się je dla zaakcentowania swojego stylu niż dla roli, dla której przecież zostały stworzone. Jednak o ile w przypadku zegarków ręcznych ich popularność jest mniejsza, to zegary domowe nadal są często wybierane.

Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,