Archiwum: lampa

lampa

żarówka

Jakie żarówki są najlepsze? Na jakie rzeczy zwracać uwagę podczas wyboru oświetlenie do domu?

Nie ma życia bez światła, jednak sztuką jest kupienie takiego typu oświetlenia, które będzie pełniło przeróżne, podstawowe wymogi – jak funkcjonalność, estetyka oraz energooszczędność. Obecnie mamy tak duży wybór różnych żarówek i gwintów będących w sklepach, że możemy zagubić się w tym bogactwie. Jaką w związku z tym żarówkę wybrać?

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,

lampa led

Dobrze jest zadbać o właściwy dobór oświetlenia i zrobić użytek ze wszystkich jego możliwości

W miesiącach jesiennych i zimowych, kiedy popołudnia stają się wieczorami, a wczesny ranek to ciemna noc, przestajemy oglądać nasze domy w dziennym świetle. Wtedy też wychodzimy do pracy i wracamy z niej, kiedy zazwyczaj jest już całkiem ciemno. Trzeba szczególnie w tym okresie zadbać, by z pietyzmem projektowane wnętrza, nie tonęły w półmroku. Niezbędne, oryginalne kinkiety, tradycyjne świetlówki. Miękkie i delikatne, zdecydowane i ostre. Ogólne, miejscowe, górne, boczne, etc.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,

kafelki

Jak w łatwy sposób ożywić zbyt sztampowo urządzone wnętrza prywatnych mieszkań

Wnętrza naszych domostw bywają aż nadto często wyposażane bez żadnej konkretnej koncepcji. Dużo zarzutów można również skierować pod adresem gospodyń, które od kilkudziesięciu lat właściwie niczego nie zmieniły w salonie lub łazience. Na ładnie, czyli innymi słowy modnie, umeblowane wnętrze niekoniecznie składają się jedynie nowe meble bądź niesztampowe firany czy dywany. Chyba każdy potwierdzi także, że największym wrogiem pięknie urządzonego wnętrza okazuje się dekoracyjny chaos, zatem do meblościanki z epoki Polski Ludowej zupełnie nie będą pasować dodatki rodem z akwareli surrealistów.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Płytki ceramiczne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,

żyrandol

Lampy kryształowe wspaniale się mienią jeżeli okazują się być włączone

Lampy kryształowe prezentują się niesamowicie gustownie. Dobre oświetlenie jest bardzo istotne, gdyż z jednej strony powinno ono dawać odpowiednią ilość światła, a z drugiej powinniśmy mieć pewność, że lampa sama w sobie będzie też dekoracją konkretnego pokoju. Dlatego warto spojrzeć na lampy kryształowe, które prezentują się w niesamowity sposób, a równocześnie będziemy mieli świadomość, że w czasie w którym włączymy światło, będą się one mienić w nieprawdopodobnej liczbie barw.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Szukamy mebli

,

Oświetlenie LED

Lampy do salonu muszą posiadać dostateczną moc

Kupując lampę do danego pomieszczenia, pragniemy mieć gwarancję, że będzie ona oferowała dostateczną ilość światła, by wszystko dało się dobrze widzieć i że to światło nie będzie się marnowało oświetlając sufit. Przez to warto wybierać lampy do salonu, których klosze będą ustawione w dół, ponieważ wtenczas dobrze będą oświetlały pomieszczenie.

,