Archiwum: lampa

lampa

kafelki

Jak w łatwy sposób ożywić zbyt sztampowo urządzone wnętrza prywatnych mieszkań

Wnętrza naszych domostw bywają aż nadto często meblowane bez żadnej konkretnej koncepcji. Sporo zarzutów można również skierować pod adresem gospodyń, które od 30 lat praktycznie niczego nie zmieniły w salonie lub łazience. Na ładnie, czyli inaczej modnie, urządzone wnętrze nie w każdym przypadku składają się jedynie designerskie meble bądź mało tradycyjne firany czy chodniki. Chyba każdy przytaknie również, że największym wrogiem elegancko urządzonego wnętrza staje się dekoracyjny chaos, więc do meblościanki z czasów peerelu w żadnym razie nie będą pasować gadżety rodem z akwareli surrealistów.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Płytki ceramiczne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,

Oświetlenie LED

Lampy do salonu muszą posiadać dostateczną moc

Wybierając lampę do określonego pomieszczenia, pragniemy posiadać gwarancję, że będzie ona dawała dostateczną ilość światła, by wszystko było właściwie widzieć i że to światło nie będzie się marnowało rozjaśniając sufit. Przez to warto kupować lampy do salonu, których klosze będą ustawione do dołu, ponieważ wówczas dobrze będą oświetlały pomieszczenie.

,

żarówki led

Oświetlenie do pokoju dziennego

Współczesny pokój dzienny w wielu sytuacjach pełni sporo licznych funkcji (rola relaksacyjna, funkcje jadalni), z tejże przyczyny tak ważne jest oświetlenie salonu, jakie spełni dobrze tak rolę praktyczną jak również zadania dekoracyjne. Za pomocą różnorodnego oświetlenia salonu bowiem można: wydobyć niektóre strefy, podkreślić jego zalety, zakamuflować niedociągnięcia czy też przekształcić proporcje.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, , , ,

żarówka

Jakie żarówki są najlepsze? Na jakie rzeczy zwracać uwagę podczas wyboru oświetlenie do domu?

Nie ma życia bez światła, natomiast sztuką jest kupienie takiego rodzaju oświetlenia, które będzie pełniło przeróżne, najważniejsze wymogi – jak funkcjonalność, ładny wygląd i mały pobór prądu. Dziś mamy tak spory wybór różnych żarówek i gwintów będących na rynku, iż możemy pogubić się w tym wszystkim. Jakiego typu więc żarówkę kupić?

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,