Archiwum: lampy

lampy

Oświetlenie LED

Lampy do salonu muszą posiadać dostateczną moc

Kupując lampę do określonego pokoju, chcemy mieć świadomość, że będzie ona dawała dostateczną ilość światła, żeby wszystko było odpowiednio widać i że to światło nie będzie się zużywało oświetlając sufit. Przez to trzeba wybierać lampy do salonu, których klosze będą skierowane do dołu, bo wówczas bezpośrednio będą rozjaśniały pomieszczenie.

,

kryształowy żyrandol

Kinkiety czy żyrandol? Przeglądamy najlepsze systemy oświetleniowe

Kiedy chcemy mieć wnętrze w nowoczesnym stylu, jedną z ważnych spraw jest wybór odpowiedniego oświetlenia. Najlepszą dla ludzkiego wzroku formą światła są oczywiście promienie słoneczne. Jeżeli jest to tylko możliwe, światło dzienne musi być jak najdłużej wykorzystywane. Jednak korzystanie ze światła słonecznego jest niemożliwe, koniecznością staje się zastosowanie światła sztucznego.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, , ,

Lampa

Dlaczego oświetlenie jest tak ważne? Jak wybierać oświetlenie do naszego domu?

Światło to coś bardzo powszechnego. Już od dawnych czasów było ono niezbędne do przeróżnych zadań, zabaw, czy w ogóle całego życia. Nie mając światła nie powstałyby żadne cywilizacje, albo choćby najmniejsze skupiska ludzi. Nawet dziś wystarczy spojrzeć, co się dzieje, kiedy gdzieś zabraknie prądu, a co za tym idzie światła.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,