Archiwum: łazienka

łazienka

Toaleta, szkło lacobel

Jakie szczotki do wc i mydelniczki warto jest nabyć?

Myśląc o remoncie mieszkania czy jego upiększeniu trzeba wziąć pod uwagę bez liku czynników. W przemianie wyglądu nie chodzi przecież tylko o zakup nowych mebli czy wymalowanie ścian. Dobry remont nie rozwiąże wszystkich problemów. Trzeba także zadbać o to, tak aby w mieszkaniu znalazły się zarazem cenne dodatki. Wielu ekspertów od wystroju wnętrz twierdzi, że nabycie tych właśnie dodatków może diametralnie przemienić wygląd czterech kątów. Niekiedy to właśnie te dodatki nadają mieszkaniu charakteru.

, , , ,

Sofa w salonie

Jak dobrze wyposażyć nowe mieszkanie, a w szczególności łazienkę a także kuchnię?

Aranżując mieszkanie lub dom, powinniśmy pamiętać o kilku istotnych aspektach. Po pierwsze ważne jest aby wszelakie elementy współgrały ze sobą, tak żeby zachować jednolitość aranżacji wszystkich pomieszczeń. Trzeba zwrócić uwagę na meble drewniane, bardzo dobrej jakości, które zdecydowanie dodadzą wnętrzu elegancji. Wystrój jest jedną z najbardziej elementarnych rzeczy, których dokonujemy na nowym mieszkaniu, to jak urządzimy wnętrze powinno pasować nam przez wiele lat.

Szukamy mebli

, , ,

wyposażenie do domu

Swój dom – co mogłoby okazać się przydatne?

Każdy, kto decyduje się na wybudowanie swojego domu musi wiedzieć, że jest to wielkie przedsięwzięcie. Nie tylko trzeba wykonać ściany, ale również dom wykończyć. A dom to zawsze dużo większa powierzchnia niż mieszkanie , które ulokowane jest w bloku. Stąd też potrzeba dużo więcej sprzętów, więcej materiałów wykończeniowych, a w efekcie dużo więcej pieniędzy.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Płytki ceramiczne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, , , ,

kafelki

Jak w łatwy sposób ożywić zbyt sztampowo urządzone wnętrza prywatnych mieszkań

Wnętrza naszych domostw bywają aż nadto często wyposażane bez żadnej konkretnej koncepcji. Dużo zarzutów można również skierować pod adresem gospodyń, które od kilkudziesięciu lat właściwie niczego nie zmieniły w salonie lub łazience. Na ładnie, czyli innymi słowy modnie, umeblowane wnętrze niekoniecznie składają się jedynie nowe meble bądź niesztampowe firany czy dywany. Chyba każdy potwierdzi także, że największym wrogiem pięknie urządzonego wnętrza okazuje się dekoracyjny chaos, zatem do meblościanki z epoki Polski Ludowej zupełnie nie będą pasować dodatki rodem z akwareli surrealistów.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Płytki ceramiczne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,

Salon

Wyposażenie wnętrz w mieszkaniu – czy konieczne jest zatrudnianie ekspertów?

Posiadanie swojego mieszkania jest ogromną inwestycją. Zazwyczaj z tego budynku będą korzystać również kolejne pokolenia, w związku z tym istotne jest, aby był on funkcjonalny. Budowę lub remont musimy powierzyć fachowcom, by wszystko zostało wykonane jak najbardziej fachowo. Każdy etap powinniśmy szczegółowo zaplanować. Po zakończeniu prac remontowych lub budowy następuje etap dekorowania wnętrz. To właśnie wówczas nadajemy mieszkaniu swoistego charakteru i sprawiamy, że możemy w nim czuć się jak w domu. Czy niezbędni w tym etapie są eksperci?

, , , ,