Archiwum: łazienka

łazienka

łazienka z dużą wanną

Łazienka z marzeń

Oryginalność bądź złe dopasowanie elementów wystroju może prowadzić do powstania przykrego wrażenia przytłoczenia, niedbałości, a również wywołać wielorakie niewygodne sytuacje. Trzeba stawiać obecnie na dobrze urządzone pomieszczenia chociażby takie jak łazienka. Warto także dopilnować, aby pewne detale, na przykład komplet ręczników pasowało do zupełnego pomieszczenia w stylu francuskim.

W moim domu

, , , , , , ,

komoda

Umywalnia na poddaszu. Projekty toalet, praktyczne wskazówki

Toaleta na poddaszu musi być wygodna. Niestety bywa, że gotowe projekty toalet nie spełniają naszych oczekiwań. Naprowadzamy co uczynić, żeby niepowtarzalny klimat, jaki ma każda umywalnia na poddaszu, nie był jej wyłącznym atutem. Przeczytaj, jakim sposobem zaaranżować przestrzeń mansardy, żeby zaaranżować atrakcyjną a także funkcjonalną toaletę.

W moim domu

, ,

kafelki

Jak w łatwy sposób ożywić zbyt sztampowo urządzone wnętrza prywatnych mieszkań

Wnętrza naszych domostw bywają aż nadto często meblowane bez żadnej konkretnej koncepcji. Sporo zarzutów można również skierować pod adresem gospodyń, które od 30 lat praktycznie niczego nie zmieniły w salonie lub łazience. Na ładnie, czyli inaczej modnie, urządzone wnętrze nie w każdym przypadku składają się jedynie designerskie meble bądź mało tradycyjne firany czy chodniki. Chyba każdy przytaknie również, że największym wrogiem elegancko urządzonego wnętrza staje się dekoracyjny chaos, więc do meblościanki z czasów peerelu w żadnym razie nie będą pasować gadżety rodem z akwareli surrealistów.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Płytki ceramiczne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,

Salon

Wyposażenie wnętrz w mieszkaniu – czy konieczne jest zatrudnianie ekspertów?

Posiadanie własnego domu jest ogromną inwestycją. Najczęściej z tego budynku korzystają również kolejne pokolenia, w związku z tym ważne jest, aby był on funkcjonalny. Prace budowlane lub remont musimy powierzyć fachowcom, by wszystko zostało przeprowadzone jak najbardziej fachowo. Każdy krok powinniśmy szczegółowo zaplanować. Po zakończeniu remontu lub budowy przychodzi etap dekorowania pomieszczeń. To właśnie wówczas nadajemy domowi swoistego klimatu i sprawiamy, że możemy w nim poczuć się jak w domu. Czy niezbędni w tym etapie są fachowcy?

, , , ,