Archiwum: materiały

materiały

Najważniejsze informacje o komodach, o czym trzeba pamiętać podczas wyboru tego mebla.

Wśród wielu bardzo praktycznych, a rzadziej obecnie stosowanych mebli w naszych domach i mieszkaniach wyróżnić można komody. Meble te od około trzystu lat są znane, bo z tamtego okresu pochodzą pierwsze zachowane egzemplarze. Ich popularność przede wszystkim się zaczęła z tego powodu, że mają dużo szuflad, a co by nie powiedzieć, to akurat one są niezwykle wygodne i praktyczne.

, ,

Klejenie parkietów – co dobrze znać na to zagadnienie?

Gdy mamy już własnościowy mieszkanie na początek zastanawiać nad podłogą, niektórzy wybiorą szwedzką standardową podłogę a ktoś inny będzie wolał parkiet. Z każdym typem podłogi mogą wiązać się pewne komplikacje. Poza tym zajmowanie się podłóg od zera razem z wylewką to zawsze czasochłonne zajęcie. Dlatego jeżeli decydujemy się na parkiet to zaprośmy do naszego domu fachowców, bo działając samemu możemy polec na ogarnianiu klejenia takiej podłogi. Układanie parkietu na klej jest popularną metodą. Ale mimo wszystko klejenie parkietów nie jest proste.

, , , , , ,

Poduszki i kołdry z dzianiny wełnianej mają dużo zalet

W dzisiejszych czasach człowiek z każdej strony otoczony jest przez syntetyczne przedmioty, które może i gwarantują oszczędne i łatwe życie, lecz nie są przyjazne dla organizmu człowieka. W niektórych sferach życia, jak na przykład odpoczynek, dobrze jest zdecydować się na naturalne surowce, a jednocześnie – na dobre samopoczucie, komfort i zawsze modny styl.

, , , ,