Archiwum: moc

moc

żarówka

Stosowanie oświetlenia led pozwala zaoszczędzić prąd, płacić niższe rachunki i chronić środowisko naturalne.

Rewolucja technologiczna, która miała miejsce w XIX wieku przyniosła ogromne zmiany nie jedynie dla ogółu społeczeństwa. Pojawiły się ważne wynalazki, które zmieniły sposób pracy oraz zmieniły całe struktury społeczne. Jednym z takich wielkich osiągnięć naukowo-technicznych była maszyna parowa jak również jej zastosowanie w przemyśle. Ale nie miałoby to większego znaczenia, gdyby nie wynalezienie znacznie mniejszej rzeczy. W 1879 roku Thomas Edison skonstruował żarówkę, niewielkie urządzenie oświetlające miejsca pracy, co pozwoliło w spory sposób przedłużyć czas pracy poprzez to, że przestał on być uzależniony od światła słonecznego albo uciążliwych i niebezpiecznych lampek oliwnych.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,

mieszkanie w kilku ujęciach

Urządź własną łazienkę jak najschludniej

Każdy z nas od czasu do czasu chce zrobić kapitalny remont we własnym mieszkaniu. Odnawiamy podłogi, przemalowujemy ściany. Lecz sporym wyzwaniem bywa remont łazienki. Musimy wtenczas zastanowić się, który styl wybrać, a także jakie środki chcemy wyłożyć, bowiem może to być spora inwestycja.
Jeśli pragniesz, aby twoja łazienka była odpowiednia dla większej rodziny, nabądź dwie umywalki Duravit i postaw je obok siebie.

, ,