Archiwum: moc

moc

mieszkanie w kilku ujęciach

Urządź własną łazienkę jak najschludniej

Każdy z nas czasami chce przeprowadzić generalny remont w swoim domu. Odświeżamy podłogi, przemalowujemy ściany. Lecz największym wyzwaniem bywa remont łazienki. Trzeba wówczas określić, jaki styl wybrać, oraz jakie środki pragniemy wyłożyć, bowiem może to być spora inwestycja.
Jeśli chcesz, aby twoja łazienka była odpowiednia dla dużej rodziny, nabądź dwie umywalki Duravit i postaw je obok siebie.

, ,

żarówka

Stosowanie oświetlenia led pozwala zaoszczędzić prąd, płacić niższe rachunki i chronić środowisko naturalne.

Rewolucja technologiczna, która miała miejsce w XIX wieku przyniosła ogromne zmiany nie jedynie dla ogółu społeczeństwa. Pojawiły się ważne wynalazki, które zmieniły sposób pracy oraz zmieniły całe struktury społeczne. Jednym z takich wielkich osiągnięć naukowo-technicznych była maszyna parowa jak również jej zastosowanie w przemyśle. Ale nie miałoby to większego znaczenia, gdyby nie wynalezienie znacznie mniejszej rzeczy. W 1879 roku Thomas Edison skonstruował żarówkę, niewielkie urządzenie oświetlające miejsca pracy, co pozwoliło w spory sposób przedłużyć czas pracy poprzez to, że przestał on być uzależniony od światła słonecznego albo uciążliwych i niebezpiecznych lampek oliwnych.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,