Modne fototapety

images
Czasem czujemy nieodpartą pokusę by ”odświeżyć” nasze mieszkanie. Szczególnie gdy wiosna puka do naszych drzwi. Za oknem nowe, zielone pejzaże, w powietrzu czuć wiosnę, a my nie możemy usiedzieć w miejscu. Przestawiamy fotel, przesuwamy stół w kuchni, dodajemy kolorowe doniczki. Tylko jak długo można suwać meblami po podłodze?

przykładowa fototapeta
Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba więc odszukać inny sposób na spożytkowanie naszej energii i zaszaleć ze ścianami! bardziej energetyczny kolor, nowe ramki na zdjęcia, obrazy – i już nasze wnętrza prezentują się inaczej! A może by tak zdecydować się na tak modną ostatnio fototapetę? Tym bardziej, iż istnieje opcję zamówienia ich pod wymiar. W dzisiejszych czasach nie tylko meble kuchenne projektuje się w sposób indywidualny. Zamówienia dotyczące fototapet również mogą mieć jednostkowy charakter. To my, użytkownicy dyktujemy warunki. Fototapety na wymiar to idealne rozwiązanie, zwłaszcza do kuchni. Fototapety do kuchni pokażą styl jej właścicielki, a także wprawią nas w osłupienie swą trwałością – w tym miejscu więcej informacji odnośnie tematu: .

Nadanie nowego wyglądu kuchni nie musi oznaczać sporych wydatków, a efekt finalny z cała pewnością przyniesie nam wiele radości.

Pole do popisu mamy ogromne, bo wiosna sprzyja eksperymentowaniu oraz zabawie. Kolory są w stanie zdziałać cuda, ale nie powinno być ich więcej niż trzy w jednym wnętrzu. Delikatne kolory spowodują, że salon optycznie się powiększy, zaś bardziej intensywne i ciemniejsze – pomniejszą.

Do odważnych świat należy! Niepowtarzalne połączenia bywają szalenie efektowne. Podpowiadamy: jeżeli Twoja kuchnia jest w stylu rustykalnym idealnie będzie wyglądała w niej np. delikatna łączka lub pełne kwiaty. W sytuacji gdy preferujesz bardziej elegancki styl, doskonale sprawdzi się ponadczasowa biel, beże czy szarości.

fototapeta - kwiaty
Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiejsze fototapety ścienne to nie jedynie bogactwo obrazów, ale także nowoczesne materiały oraz techniki druku. Na temat również tu: .

Istnieją fototapety, które możemy zmywać, jeżeli ulegną zabrudzeniom, w związku z tym bez stresu możemy zapraszać przyjaciół, organizować przyjęcia czy dziecięce bale. Fototapety sprawią, iż nasze wnętrze cały czas będzie komplementowane przez gości, a jeśli dokonamy dobrego wyboru odpowiedniego obrazu, może też stać się większe, wyższe, jaśniejsze i bardziej nastrojowe.