Okleiny ścienne w aranżacji pomieszczeń

Projektodawcy wyposażenia wnętrz zaskakują nas coraz to śmiałymi stylami. Tak naprawdę w obecnej aranżacji mieszkań dozwolone jest wszystko co prowadzi do osiągnięcia celu, własnego wyobrażenia co do końcowego efektu wyglądu mieszkania. Niezwykle modnym składnikiem do dekorowania mieszkań są obrazy. Mogą to być zdjęcia rodzinne, stare portrety, fototapety.

fototapeta - ulice miasta

Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
Pośród projektów sklepów internetowych można wypatrzyć wiele fototapet przeznaczonych do rozmaitych pomieszczeń i przedstawiających różne wzory, sklasyfikowane na wiele rodzajów m.in. vintage, pejzaże, owoce oraz fototapety uliczki. Dekorację tę można zastosować w każdym pomieszczeniu dobierając trafny wzór, mogą być barwne lub w kolorze sepii. Osoby, które lubią odległe podróże, a zasoby finansowe na to nie zezwalają lub do wakacji daleko, mogą spowodować przedsmak wczasów nie ruszając się z miejsca, poprzez naniesienie na ścianę fototapety przedstawiającej słoneczne plaże, wodospady, lasy.

fototapeta - historyczna uliczka

Autor: Porco Rosso
Źródło: http://www.flickr.com

Niezwykle ciekawa sugestia to „fototapety uliczki” – albo – na temat. Nadają mieszkaniu niepowtarzalny nastrój, urok, wywołują miłe wspomnienia powiązane z podróżami i sielskimi wczasami. Mogą to być uliczki modnych, typowo wypoczynkowych miejscowości chorwackich, francuskich, greckich. Przedstawiają zabytkowe, ukwiecone kamieniczki, tłumy wycieczkowiczów, nasłonecznione wybrzeża, krajobrazy wiejskie, tradycyjne greckie tawerny. Zaletą współczesnych naklejek ściennych 3d jest to, że wizualnie zwiększają pomieszczenie nadając wyobrażenie głębi i nieograniczonej przestrzeni. Okleiny z pogodnymi krajobrazami to atrakcyjna oferta dla tych, którzy na dłużej chcą utrwalić w pamięci miłe chwile z wakacji. Zwłaszcza w okresie jesieni i zimy przyjemnie jest uciec od szarych pejzaży za oknem i „teleportować się” na słoneczne plaże nie ruszając się z miejsca.

Ten wpis zawiera fascynujące informacje na opisywany temat – jeśli masz chęć uzyskać więcej wpisów, to odwiedź stronę stelaż drewniany, która przedstawia zbliżone zagadnienia.

Fototapety to pomysł nie tylko do mieszkań. Fabrykanci pomyśleli również, by przygotować wyjątkową propozycję przeznaczoną do gabinetów, pizzerii, szkół tańca.

Asortyment oklein ściennych jest tak wielki, że zaspokoi oczekiwania każdego klienta. Są takie, przeznaczone do konkretnych wnętrz (pokój dziecięcy, kuchnia) jak i wielofunkcyjne wzorki, które można zastosować w każdym pomieszczeniu.