Archiwum: oświetlenie

oświetlenie

żarówka

Stosowanie oświetlenia led pozwala zaoszczędzić prąd, płacić niższe rachunki i chronić środowisko naturalne.

Rewolucja technologiczna, która miała miejsce w XIX w. przyniosła znaczące zmiany nie tylko dla ogółu społeczeństwa. Pojawiły się ważne wynalazki, które zmieniły model pracy oraz zmieniły całe struktury społeczne. Jednym z tych wielkich osiągnięć techniczno-naukowych była maszyna parowa a także jej zastosowanie w przemyśle. Ale nie miałoby to większego znaczenia, gdyby nie wynalezienie znacznie mniejszej rzeczy. W 1879 roku Thomas Edison skonstruował żarówkę, niewielkie urządzenie oświetlające miejsca pracy, co pozwoliło w duży sposób wydłużyć czas pracy poprzez to, że przestał on być uzależniony od światła słonecznego czy uciążliwych i niebezpiecznych lampek oliwnych.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,

ciekawe wnętrze

Designerskie wyposażenie i dodatki wnętrz – wszystko, co pozwoli uczynić Twój dom nowatorski a zarazem funkcjonalny

Dużo osób chciałoby posiadać swoje mieszkanie bądź dom. Dzięki postępowi gospodarczemu oraz ekonomicznemu jest to pragnienie, które można spełnić, ponieważ domów i mieszkań jest sporo i są one osiągalne praktycznie dla każdego. Każdej jednostce, której uda się to osiągnąć pozostaje już tylko cieszyć się z jego posiadania a także właściwie je wykończyć.

, , ,

oświetlenie lustra w łazience

Jakiego typu oświetlenie warto wybrać do naszego miejsca zamieszkania?

Nie da się ukryć zjawiska, że odpowiednie urządzenie naszych domowych przestrzeni jest zadaniem względnie trudnym. Dopasowanie wszystkich elementów wyekwipowania może bowiem wywoływać nam morze problemów. Przeważnie nasze starania skupiamy dookoła wybrania umeblowania oraz dobrania barw ścian, tymczasem nie w każdym przypadku tego typu starania są nam w stanie zapewnić przewidywane efekty.

, ,