Archiwum: oświetlenie

oświetlenie

szlifowanie ściany

Który rodzaj oświetlenia warto zamontować w naszych domach?

Nie od dziś wiadomo, że wykonanie całkowitego remontu naszego mieszkania to zadanie z jednej strony niezmiernie czasochłonne, a z drugiej potrzebujące znacznych nakładów pracy z naszej strony. Powinno się w tym miejscu także zauważyć, że ilość aspektów, o jakie jesteśmy zobowiązani się zatroszczyć w wypadku odnawiania jest ogromna.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, W moim domu

, , , ,

żarówki led

Oświetlenie led jest montowane we własnościowych domach, a także w pomieszczeniach, które udostępniają właściciele moteli

Kto ma własną firmę, czyli przykładowo, prowadzi własne gospodarstwo agroturystyczne na Pojezierzu Warmińsko-Mazurskim lub u podnóża Beskidów, ten stara się oszczędzić i na opłatach za wodę, i za energię elektryczną czy pozostałe media. Rzecz jasna kto jest zbyt chytry, ten zapewne nie będzie gościł wielu wczasowiczów. A znane przysłowie przypomina: kto zbyt dużo oszczędza, ten dwa razy płaci.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, W moim domu

, , , ,

żarówka

Jak wybierać żarówki led? Kiedy dobrze jest je nabywać? O czym powinniśmy wiedzieć?

Zwykłe żarówki wolframowe odchodzą już w niepamięć, więc szukamy lepszych oraz bardziej energooszczędnych pomysłów na oświetlenie mieszkania. Tak więc wciąż większą popularność mają żarówki led, które jeszcze niedawno były jedynie elementem dekoracyjnym albo swego rodzaju uzupełnieniem głównego źródła światła.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,