Archiwum: pokój

pokój

images

Modne fototapety

Zdarza się, że nachodzi nas ochota by ”odświeżyć” nasze mieszkanie. Przeważnie gdy wiosna puka do naszych drzwi. Za oknem nowe, weselsze pejzaże, wszędzie czuć wiosnę, a nam z trudem przychodzi usiedzieć w miejscu. Przestawiamy fotel, przesuwamy stół w kuchni, dodajemy kolorowe doniczki. Jednak jak długo można suwać meblami po podłodze?

Unikalne dekoracje, W moim domu

, , , ,

łazienka

Czy powiemy które meble dla dzieci będą najlepsze?

Kiedy chcemy zapewnić własnym dzieciom to co najwspanialsze, to dokładnie musimy sprawdzać opisy wszelkich przedmiotów, które dla nich nabywamy. Wtedy będziemy mieli gwarancję, że spełnią one wytyczne bezpieczeństwa i wspaniale będą się nadawać dla własnych pociech.
Stoliki i krzesła dla dzieci to ciekawa oferta
Chcąc aby własne dziecko miało szansę samodzielnie jeść przy stole, lub usiąść i się przy nim bawić, powinniśmy go dobrać do jego wieku.

, , , ,

salon

Meble w pokoju gościnnym: co trzeba posiadać?

Pokój dla gości jest pomieszczeniem w domu, w którym spędzamy dość dużo czasu. Aby przebywanie w nim było przyjemne oraz komfortowe, od samego początku musimy postawić na odpowiednie rodzaje mebli. Ich wybór jest aktualnie wielki, a poszczególni projektanci prześcigają się w nowych propozycjach. Pośród mebli, które w przypadku pokoju dziennego są spotykane najczęściej wymienia si między innymi najróżniejsze sofy oraz kanapy.

, , , , ,

tapeta

Fototapeta jako doskonały rozwiązanie na zmianę aranżacji pokoju

Z wykorzystaniem fototapety jest możliwość zrobić ładne aranżacje wnętrz. Znudził się wystrój standardowy, potrzebujemy coś nowoczesnego, to spożytkujmy fototapetę. Motywami, które najczęściej wybierają interesanci są widoki, zarówno te z widokiem na morze, to znaczy bardzo klasyczne, jak również panoramy miejskie, czy fototapeta most.

Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,