Pokrycie domowych powierzchni ściennych o bardziej spersonalizowane rozwiązania niż farba

Modernizacja mieszkania to szerokie, nierzadko sprawiające sporo problemów i stresów przedsięwzięcie. Każdy pragnie aby zainwestowane środki finansowe zwróciły się w formie nowej przestrzeni, która będzie w stanie wpisać się w zakładaną indywidualną wizję.

kuchnia

Autor: WITEX
Źródło: WITEX
Wraz ze zbliżającym się finiszem prac pojawia się wiele dodatkowych spraw i pomysłów, którym odpowiednio wcześnie nie było możności poświęcić wystarczającej ilości czasu na skrupulatne przemyślenie. Jedną z nich jest niestandardowe pokrycie całych albo tylko w części ścian. Standardem są farby i tapety. Jednak tego typu rozwiązania coraz słabiej przemawiają swoją zjawiskowością do odbiorców. W ostatnich latach daje się wyraźnie zmieniające się trendy w sposobach myślenia konsumentów pod kątem dodatków nie tylko na ściany. -odwiedź – Pośród coraz powszechniej wybieranych rozwiązań królują różnorodne zjawiskowe fototapety. Dają one znacznie więcej opcji do powieszenia niż na przykład standardowe postery. Fototapety góry ozdabiające powierzchnię ściany w pokoju sypialnym są zdolne szybko przynieść zapadający w pamięć efekt „wow”. Fototapety góry, łąki, kwiaty, zwierzęta – warianty cały czas rosną, pozwalając każdemu na skomponowanie prawdziwie unikatowej mozaiki wykończeniowej w przestrzeni swojego domu.
fototapety góry

fototapety niebo

Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwiązania jak fototapety niebo naklejone na powierzchni sufitu lub jego podwieszanym wariancie uzupełnione o lampki LED sprawią, że uzyskamy efekt jaśniejącego nieboskłonu w domowym zaciszu.

Fototapety niebo jak i inne warianty to nie tyle lepsze narzędzie aranżacyjne, ale przede wszystkim wielka oszczędność – dowiedz się więcej na .

Po przeanalizowaniu tego materiału, polecam kanapa z funkcją spania odmienne informacje na omawiany wątek, które będą nie mniej absorbujące.

Cena wariantów opierających się nawet na indywidualnym projekcie jest o wiele mniejsza niż zakup wielu litrów farby (zobacz farby do malowania mebli drewnianych) oraz rolek tapety.