Archiwum: pomieszczenia

pomieszczenia

aranżacja domu

Modnie, funkcjonalnie czy na bogato? Co koniecznie wiedzieć muszą początkujący dekoratorzy wnętrz oraz właściciele mieszkań

Aranżacja wnętrz to określenie znane ludziom od zawsze. Tymczasem na przestrzeni stuleci pojęcie funkcjonalności i piękna ciągle ewoluowało, chociaż niektóre kanony w dalszym ciągu są w modzie. Dzisiaj, kiedy w marketach albo na placach targowych można kupić praktycznie wszystko, a samych aranżerów ogranicza jedynie wyobraźnia, umeblowanie domu wcale nie jest tak łatwym zajęciem, jak moglibyśmy uważać.

W moim domu

, , , ,

aranżacja salonu

Jak właściwie zagospodarować przestrzenie naszego salonu?

Uniwersalnie wiadomo, że odpowiednia aranżacja wnętrz współcześnie jest bardzo ważną czynnością, jaka jest przez nas uwzględniania w czasie przeprowadzania remontu naszego mieszkania. Okazuje się bowiem, że duża część z nas zwraca coraz większą uwagę na zagadnienia wizualne we własnym mieszkaniu, co oczywiście można uznać za sytuacją korzystną.

Szukamy mebli

, ,

aranżacja oświetlenia w pokoju

Światło w aranżacji wnętrza

Stosowne zaplanowanie oświetlenia w domu jest nadzwyczaj istotne, gdyż światło nie tylko rozprasza mrok, ale również zapewnia odpowiednią atmosferę oraz wpływa na nasz nastrój. Z tej przyczyny przy aranżacji pomieszczeń należy bardzo dobrze obmyślić rodzaj, położenie oraz barwę naszego światła. Światło może dopomagać w pracy bądź przy odrabianiu lekcji przez dzieci, budować nastrój wnętrza czy po prostu pełnić funkcję czysto dekoracyjną.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, , ,

Producent drzwi wewnętrznych oferuje nam przeróżne ich typy

W każdym pomieszczeniu powinny pojawić się drzwi, tak żebyśmy mogli je zamknąć oraz odciąć się od tego, co ma miejsce za nimi. Jednakże inne drzwi będziemy wybierać na zewnątrz, gdzie mamy okazać się być ochraniani przed wejściem intruzów, a całkiem inne będziemy chcieli zamontować w środku, gdzie nie oczekujemy żadnego niebezpieczeństwa.
Czy już mamy wyszukane Drzwi wewnętrzne?
Musimy przyjrzeć się temu, jakie posiadamy tu propozycje, tak żeby mieć pewność, że wybierzemy coś odpowiedniego dla siebie.

W moim domu

, , , ,

basen

Projektowanie łaźni powinno być właściwie przeanalizowane

Baseny powstają coraz częściej

Coraz więcej uwagi zwracamy na własny wygląd, a co się z tym łączy, tworzy się coraz więcej miejsc, w których mamy szansę zadbać o własną figurę. Przez to właśnie tak istotne będzie to, żeby tego typu miejsca były dobrze zaprojektowane, tak by były w stanie zmieścić jak najwięcej osób oraz co więcej, by okazały się być w stanie zagwarantować wszystkie najistotniejsze pomieszczenia.

W moim domu

, ,