Archiwum: pomieszczenia

pomieszczenia

basen

Projektowanie łaźni powinno być właściwie przeanalizowane

Kiedy chcemy posiadać łaźnię warto ją zaprojektować

Coraz więcej uwagi zwracamy na własny wygląd, a co się z tym łączy, powstaje coraz więcej miejsc, w których mamy szansę zadbać o swoją figurę. Przez to właśnie tak istotne jest to, by tego typu miejsca zostały odpowiednio zaprojektowane, tak aby były w stanie pomieścić jak najwięcej osób i co więcej, żeby były w stanie zagwarantować wszystkie najważniejsze pomieszczenia.

W moim domu

, ,

kuchnia, meble kuchenne

Meble na zamówienie – gdzie mają zastosowanie?

Częstym kłopotem, jaki pojawia się przy urządzaniu mieszkania jest dopasowanie mebli do danego wymiaru pomieszczenia. Meble na wymiar dają szansę na praktyczne wykorzystanie niełatwych do zagospodarowania pomieszczeń mieszkania, wymienić można tu poziomy o mocnych skosach, które znaczącą ograniczają ilość przestrzeni dostępnej pod dachem bądź we wnękach.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Płytki ceramiczne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, , ,

fototapeta

Fototapety w aranżacji wnętrz – powracający trend Sprawdź najnowsze propozycje aranżacji oraz dekoracji wnętrza każdego domu

Jeszcze parę lat temu osoby, jakie posiadały w domu fototapety w pośpiechu je zdzierali, ponieważ kojarzyły się ze złym gustem i stały się najzwyczajniej w świecie niemodne. Dziś moda na fototapety wraca, ale nie przypominają one już tych dekoracji sprzed lat. Są bardziej eleganckie, pasujące do aranżacji zarówno tradycyjnych jak i współczesnych. Ponadto nowoczesne fototapety charakteryzują się sporą odpornością na uszkodzenia oraz łatwością użytkowania.

Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,

aranżacja domu

Modnie, funkcjonalnie czy na bogato? Co koniecznie wiedzieć muszą początkujący dekoratorzy wnętrz oraz właściciele mieszkań

Aranżacja wnętrz to określenie znane ludzkości od wieków. Natomiast na przestrzeni stuleci określenie praktycyzmu i dobrego gustu bez przerwy ewoluowało, chociaż pewne kanony nadal są w modzie. Dzisiaj, gdy w sklepach albo na placach targowych można nabyć właściwie wszystko, a samych aranżerów ogranicza tylko wyobraźnia, urządzenie mieszkania wcale nie bywa tak trywialnym zajęciem, jak moglibyśmy sądzić.

Szukamy mebli, W moim domu

, , , ,