Archiwum: przedsiębiorstwo

przedsiębiorstwo

rosendahl

Simplehuman, przeciwko Rosendahl – czyli, gadżety do wnętrz oraz zestawy porcelany na stół

Czym bywają dokładnie za firmy: Simplehuman oraz Rosendahl? Z jakich miejsc pochodzą? Co wytwarzają? Jakie są ceny tych firm produktów? To wszystko i jeszcze bardziej dużo przeczytasz w naszym własnym artykule!
przedsiębiorstwo Simplehuman, to amerykańska logo, która może się kojarzyć z pojedynczym: ponadczasowymi trendami.

W moim domu

, , ,

meble kuchenne

Idealne meble w Warszawie – sprawdź, co jest warte uwagi

Przy urządzaniu mieszkania często okazuje się, że nie możemy wszystkiego ogarnąć stawiając na meble w sklepach ogólnodostępnych. Głowimy się w jaki sposób to wszystko poustawiać i dochodzi do nas, że jednak nasze lokum raczej nie należy do tych wymiarowych. I o ile w pokojach można sobie z tym rzeczywiście bardzo dobrze dać radę, o tyle już w pokoju kuchennym możemy mieć kłopot.

Szukamy mebli

, ,

szkło lacobel - da-bud

Szkło lacobel występuje w różnorakich kolorach

Jak powinniśmy przygotować kuchnię?

Jeśli jesteśmy właśnie na etapie urządzania naszej kuchni, to powinniśmy się namyślić jak powinna ona wyglądać. Jakie barwy powinny w niej być i jakimi farbami musimy pokryć ściany, tak aby w razie czego prosto można było je wyczyścić. Musimy wspomnieć, że te przy zlewie wystawione są na notoryczne ochlapywanie wodą, a te przy których mieści się stół i blat kuchenny, będą wybrudzone przez soki z warzyw oraz owoców, a też przez przygotowywane przez nas masy.

W moim domu

, , , , ,