Archiwum: remont

remont

remont domu

O jakich rzeczach trzeba nie zapomnieć, gdy planujemy wyremontować dom? Jakiego rodzaju czynności trzeba podjąć na początek?

Każdy z nas choć raz w życiu jest zmuszony by zrobić remont mieszkania. Nawet jakby nie było wewnątrz tak źle, to jednak nie obejdzie się bez całkowitej zmiany. Niestety, każda rzecz posiada jakiś maksymalny okres, kiedy można ją użytkować, dlatego też po jakimś czasie już nie mamy wyjścia. W zależności od tego, w jakiej znajdujemy się sytuacji można mieć z tym większy albo mniejszy problem. Większy dotyczy braku potrzebnych oszczędności, mniejszy do braku czasu.

W moim domu

, , ,

oświetlenie

Jak w interesujący sposób oświetlić pokoje, czyli rzecz o upodobaniach naszych rodaków i chęci przełamania konwencji

Urządzanie wnętrz być może nie jest zajęciem zbyt skomplikowanym, ale wymaga od projektanta wielkiej inwencji twórczej, szczególnie wtedy, kiedy pokoje są nieco ciasne albo ich gospodarze nie mogą przeznaczyć wszystkich dostępnych środków pieniężnych na całościowy remont. Można oczywiście wynająć projektanta wnętrz, lecz wtedy cena odświeżenia mieszkania jeszcze wzrośnie.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,

oświetlenie łazienki

W jaki sposób przy pomocy kilku produktów zmienić wystrój mieszkania? Jakie zmiany mogą zastąpić kosztowny i czasochłonny remont?

Remont mieszkania na pewno nie jest czymś co ludzie robią chętnie. Nie dosyć, iż trzeba poświęcić dużo czasu oraz pieniędzy, to oprócz tego rezultatu całkiem pewnym być nie możemy, kiedy o wszystkim decyduje się samemu z rezultatem bywa różnie. Inna sprawa gdy zatrudni się fachowca pod postacią dekoratora wnętrz, jednak tu już trzeba liczyć się jeszcze większym wydatkiem. A może lepszym pomysłem byłoby wykonanie małych zmian, jakie nie zrujnują naszego budżetu, a z powodzeniem zmienią klimat naszego mieszkania.

W moim domu

, , ,

niedrogie meble

Każdy może kupić oryginalne meble wystarczy trochę poszukać

Sensowne urządzenie cztery kąty nie jest trudne, gdy ma się dużo pieniędzy. Ale, jeśli posiadamy skromniejszy budżet to trzeba będzie się postarać bardziej. Najlepiej szukać po prostu niedrogich, ale fajnych rozwiązań. W dzisiejszych czasach nie jest to niemożliwe. Trzeba jedynie mieć koncepcję na całe mieszkanie. Jeżeli chodzi przykładowo o tanie meble to jest ich sporo. W wielu sklepach z meblami możemy kupić meble, które nie będą kosztowały fortuny i jeszcze bardzo dobrze się prezentują.

Szukamy mebli

, , ,

ładna łazienka

Które fototapety do łazienki mamy sposobność wybrać?

Należy zobaczyć co podarują nam fototapety

Jeżeli bierzemy się za remont naszych pomieszczeń oraz chcemy, aby wyglądały one jak najlepiej, a jednocześnie, żeby to calutkie przedsięwzięcie pochłonęło jak najmniej pieniędzy, to z pewnością należy spojrzeć na fototapety. Posiadamy tutaj szeroką gamę obrazów do przejrzenia, a z drugiej strony możemy liczyć na to, że kwota jaką przyjdzie nam za nie zapłacić nie będzie aż tak bardzo wysoka.

W moim domu

, ,