Archiwum: ściana

ściana

obraz

Dlaczego warto sprezentować komuś obraz

Obrazy kiedyś pełniły funkcję zdjęć. Osoby dość bogate, stać było by regularnie zamawiać własne portrety bądź portrety rodzinne u popularnych malarzy, które następnie wisiały na ścianach domostw. Biedniejsi ludzie nie mieli jednak takiej możliwości. Dzisiaj, fotografie są już tak dostępne, że po chwilowym zaniku, obrazy stają się znowu niezwykle popularne. Niemniej zamówienie portretu dalej jest dość kosztownym rozwiązaniem, w szczególności dla osób, których talent jest ceniony w środowisku. Rozwiązaniem mogą stać się drukowane obrazy, jakie stanowią rzeczywiście dość interesujący pomysł np. na prezent.

, , , , , ,

włoskie uliczki

Co oferują nam fototapety uliczki?, czyli gotowość do remontu wnętrza

Jak zmienić niedrogo wizerunek mieszkania?

Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że każdy, również najwspanialszy wystrój mieszkania kiedyś ma okazję nam się znudzić. Przez to właśnie tak istotne jest to, żeby wiedzieć, w jaki sposób szybko i tanio mieć szansę przemienić swoje pokoje, tak aby przedstawiały się one niesamowicie. Ewentualności, z których możemy tutaj korzystać troszeczkę okazuje się być, więc starczy jedynie, że uważnie się zastanowimy, które z nich okażą się być dla nas odpowiednie.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,

fototapeta

Czym wykończyć ściany – czyli fototapeta jest naprawdę świetnym pomysłem

Każdy, kto urządza własne mieszkanie zastanawia się nad tym, jakie powinno być końcowe wykończenie ścian. Propozycji jest naprawdę bardzo dużo. Najłatwiejsze to rzecz jasna klasyczna farba, która dostępna jest w wielu kolorach, a pokrycie nią ścian nie wiąże się z wielkimi problemami. Ci jednak, którzy poszukują czegoś innego, mogą wybrać fototapety. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę niezwykle szeroki.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Płytki ceramiczne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,