Archiwum: ściana

ściana

grzejnik w pokoju

Zakryty grzejnik czy ukryte kable mogą znacząco poprawić wygląd pomieszczenia

Aranżując pomieszczenia zwracamy uwagę w szczególności na to, jak je upiększyć. To upiększanie polega nie tylko na tym, by wykorzystywać ciekawe dodatki i dekoracje, które dodadzą wnętrzom uroku, ale także na tym, by zakrywać te elementy, które mogą oszpecić wnętrza. Zazwyczaj elementem, który nad wyraz przeszkadza i oszpeca pomieszczenia jest nadmiar kabli, które ciągną się z różnych sprzętów domowego użytku.

, , ,

włoskie uliczki

Co oferują nam fototapety uliczki?, czyli gotowość do remontu wnętrza

Jak zmienić niedrogo wygląd domu?

Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że każdy, również najciekawszy wystrój domu w jakimś momencie ma okazję nam się znudzić. Dlatego właśnie tak istotne będzie to, by wiedzieć, w jaki sposób błyskawicznie i niedrogo mieć okazję odmienić swoje pokoje, tak aby prezentowały się one niesamowicie. Możliwości, z których mamy szansę tutaj korzystać troszkę istnieje, więc starczy tylko, że rzetelnie się namyślimy, które z nich będą dla nas odpowiednie.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,

obraz

Dlaczego warto sprezentować komuś obraz

Obrazy niegdyś pełniły funkcję fotografii. Osoby dość bogate, stać było by regularnie zamawiać własne portrety bądź portrety rodzinne u cenionych malarzy, które potem zdobiły ściany domostw. Biedniejsi ludzie nie posiadali jednak takiej możliwości. Współcześnie, zdjęcia są już tak powszechne, że po chwilowym zaniku, obrazy stają się znowu dość popularne. Jednakże zamówienie portretu dalej jest dość drogim rozwiązaniem, szczególnie dla osób, których talent jest ceniony w środowisku. Alternatywą mogą stać się drukowane obrazy, jakie stanowią faktycznie dość interesujący pomysł np. na prezent.

, , , , , ,

fototapeta

Czym wykończyć ściany – czyli fototapeta jest naprawdę świetnym pomysłem

Każdy, kto urządza swoje mieszkanie zastanawia się nad tym, jakie powinno być ostateczne wykończenie ścian. Propozycji jest naprawdę bardzo dużo. Najłatwiejsze to bez najmniejszych wątpliwości klasyczna farba, która sprzedawana jest w bardzo wielu barwach, a pomalowanie nią ścian nie wiąże się z dużymi problemami. Ci jednak, którzy szukają czegoś innego, mogą zdecydować się na fototapety. Ich wybór jest aktualnie naprawdę niezwykle szeroki.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Płytki ceramiczne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,