Archiwum: ściana

ściana

fototapeta

Czym wykończyć ściany – czyli fototapeta jest naprawdę świetnym pomysłem

Każdy, kto urządza własne mieszkanie zastanawia się nad tym, jakie powinno być końcowe wykończenie ścian. Propozycji jest naprawdę bardzo dużo. Najłatwiejsze to rzecz jasna klasyczna farba, która dostępna jest w wielu kolorach, a pokrycie nią ścian nie wiąże się z wielkimi problemami. Ci jednak, którzy poszukują czegoś innego, mogą wybrać fototapety. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę niezwykle szeroki.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Płytki ceramiczne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,

obraz

Dlaczego warto sprezentować komuś obraz

Obrazy niegdyś pełniły funkcję zdjęć. Osoby dość zamożne, stać było by co jakiś czas zamawiać własne portrety bądź portrety rodzinne u popularnych malarzy, jakie następnie zdobiły ściany domostw. Biedniejsi ludzie nie mieli jednak takiej możliwości. Obecnie, zdjęcia są już tak powszechne, że po chwilowym zaniku, obrazy stają się kolejny raz dość popularne. Jednakże zamówienie portretu dalej jest dość kosztownym posunięciem, przede wszystkim dla osób, których talent jest ceniony w środowisku. Alternatywą mogą stać się drukowane obrazy, jakie stanowią rzeczywiście dość ciekawy pomysł np. na prezent.

, , , , , ,

grzejnik w pokoju

Zakryty grzejnik czy ukryte kable mogą znacząco poprawić wygląd pomieszczenia

Aranżując pomieszczenia zwracamy uwagę w szczególności na to, jak je upiększyć. To upiększanie polega nie tylko na tym, by wykorzystywać ciekawe dodatki i dekoracje, które dodadzą wnętrzom uroku, ale także na tym, by zakrywać te elementy, które mogą oszpecić wnętrza. Zazwyczaj elementem, który nad wyraz przeszkadza i oszpeca pomieszczenia jest nadmiar kabli, które ciągną się z różnych sprzętów domowego użytku.

, , ,

włoskie uliczki

Co oferują nam fototapety uliczki?, czyli gotowość do remontu wnętrza

Jak zmienić niedrogo wygląd domu?

Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że każdy, również najciekawszy wystrój domu w jakimś momencie ma okazję nam się znudzić. Dlatego właśnie tak istotne będzie to, by wiedzieć, w jaki sposób błyskawicznie i niedrogo mieć okazję odmienić swoje pokoje, tak aby prezentowały się one niesamowicie. Możliwości, z których mamy szansę tutaj korzystać troszkę istnieje, więc starczy tylko, że rzetelnie się namyślimy, które z nich będą dla nas odpowiednie.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, ,