Archiwum: ściany

ściany

Różność wzorów i barw fototapet do salonu, tworzonych w różnych formatach, a także na indywidualne zamówienie klienta.

Salon jest niezwykłym i najbardziej reprezentatywnym miejscem w naszym mieszkaniu. To właśnie w tym lokum przyjmujemy odwiedzających gości, spędzamy dni z rodziną czy wypoczywamy po pracy. Wystrój pokoju dziennego nierzadko dyktowany jest przez panujące trendy, które dotyczą nie tylko umeblowania i dodatków, lecz niejednokrotnie także dekoracji ściennych. W ostatnich latach do łask powracają fototapety do salonu, jeszcze jeszcze do niedawna były łączone z kiczem. Niezmierną popularnością cieszą się zarówno abstrakcyjne desenie jak i widoki prosto z ulic Londynu, Paryża czy Nowego Jorku.

, , , , ,

Proste rozwiązania na odświeżenie pokoju

Czasami dzieje się tak, że pomalujemy własną sypialnię na jakiś kolor, lecz po niedługim czasie on się nam znudzi. Pewnie że mamy szanse ją pomalować na jeszcze kolejny kolor, ale nie zawsze posiadamy na to siły oraz fundusze. Na szczęście w łatwy oraz szybki sposób mamy szanse przemienić wnętrze naszej sypialni, a co najistotniejsze, nie musimy na to zdawać wielkich finansów oraz co chwilę może się w niej zjawić coś zupełnie kolejnego.

, , ,

szkło lacobel - da-bud

Szkło lacobel występuje w różnorakich kolorach

Jak powinniśmy przygotować kuchnię?

Jeśli jesteśmy właśnie na etapie urządzania naszej kuchni, to powinniśmy się namyślić jak powinna ona wyglądać. Jakie barwy powinny w niej być i jakimi farbami musimy pokryć ściany, tak aby w razie czego prosto można było je wyczyścić. Musimy wspomnieć, że te przy zlewie wystawione są na notoryczne ochlapywanie wodą, a te przy których mieści się stół i blat kuchenny, będą wybrudzone przez soki z warzyw oraz owoców, a też przez przygotowywane przez nas masy.

W moim domu

, , , , ,