Simplehuman, przeciwko Rosendahl – czyli, gadżety do wnętrz oraz zestawy porcelany na stół

Co to są za przedsiębiorstwa: Simplehuman a także Rosendahl? Skąd pochodzą? Jakie rzeczy produkują? Jak wysokie bywają kwoty tych firm przedmiotów? Te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej przeczytasz w naszym artykule!
Firma Simplehuman, to amerykańska marka, która może się kojarzyć z jednym: ponadczasowymi trendami.

Łóżko w sypialni

Autor: gjbell
Źródło: http://www.flickr.com
komoda

Autor: suzy spence
Źródło: http://www.flickr.com
Produkty firmy, przygotowywane przez bardzo dużo ekspertów, otrzymały bardzo dużo nagród, między innymi nagrodę: Industrial design Excellence oraz bywają doceniane przez wielu użytkowników. Marka została po nagradzana także w niewiarygodnie specyficzny oraz pożądany sposób – najlepszy jaki ma możliwość być – przedmioty marki Simplehuman pojawiły się w wielkich produkcjach serialowych, w szczególności w serialach: „Dr. House”, „Lost”, „CSI Miami” czy „Herosi” i „Gotowe na wszystko”.

Nie wahaj się! Jeżeli zaciekawiły Cię zawarte tu informacje, to zapewne bieżąca publikacja na ten temat też Cię zwabi. Spójrz na tekst o tym zagadnieniu.

Produktami marki Simplehuman są w szczególności: dozowniki bezdotykowe, kosze na śmieci, lusterka podróżne, ociekacze do garów i tak w dalszym ciągu. ceny tych produktów bujają się od około siedemdziesięciu złotych po około tysiąc złotych.

Jeśli może chodzić o markę Rosendahl, to bywa to Duńska przedsiębiorstwo, której przodującymi rzeczami są wyroby zrobione z porcelany . Porcelana ta jest złączeniem funkcjonalności oraz prostoty, przyprawione dużą doza kreatywności. Przedsiębiorstwo postawiła sobie za cel tworzyć unikatowe rzeczy, które istnieje możliwość, a nawet powinno się użytkować na co dzień i by te przedmioty sprawiały jak najbardziej dużą przyjemność.

Przodującymi używanymi do produkowania marki substancjami bywają: porcelana kostkowa, szkiełko kryształowe oraz stal szlachetna. Kwoty tego typu przedmiotów trzymają się między parę złotówek, a nawet powyżej siedem setek złotówek.