Archiwum: światło

światło

oświetlenie biurowe

Oświetlenie dla sklepów musi okazać się wysokiej jakości

Oświetlenie biurowe musi sprzyjać pracy. Sporą część dnia spędzamy w firmie, czasami pracujemy w biurze w którym spoglądamy w ekrany komputerów oraz nie zawsze mamy ewentualność, aby zrobić sobie dostatecznie wiele przerw oraz wychodzić na dwór. Przez to właśnie należy zatroszczyć się o to, aby oświetlenie biurowe okazało się być właściwie przyszykowane, aby okazało się być miłe dla wzroku, aby nie męczyło, aby nie doprowadzała do wyschnięcia oka, lecz równocześnie, by dawało dostatecznie sporo światła, tak żebyśmy mogli spokojnie czytać wszystkie pisma nie psując sobie przy tym wzroku.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Szukamy mebli

, ,

żarówka

Jak wybierać żarówki led? Kiedy dobrze jest je nabywać? O czym powinniśmy wiedzieć?

Tradycyjne żarówki z wolframem są już powoli przeszłością, dlatego też poszukuje się lepszych oraz energooszczędnych sposobów na oświetlenie mieszkania. Dlatego też coraz większą popularnością cieszą się żarówki led, które jeszcze jakiś czas temu były jedynie elementem dekoracyjnym albo swego rodzaju uzupełnieniem głównego źródła światła.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,

lampa led

Dobrze jest zadbać o właściwy dobór oświetlenia i zrobić użytek ze wszystkich jego możliwości

W miesiącach jesiennych i zimowych, kiedy popołudnia stają się wieczorami, a wczesny ranek to ciemna noc, przestajemy oglądać nasze domy w dziennym świetle. Wtedy też wychodzimy do pracy i wracamy z niej, kiedy zazwyczaj jest już całkiem ciemno. Trzeba szczególnie w tym okresie zadbać, by z pietyzmem projektowane wnętrza, nie tonęły w półmroku. Niezbędne, oryginalne kinkiety, tradycyjne świetlówki. Miękkie i delikatne, zdecydowane i ostre. Ogólne, miejscowe, górne, boczne, etc.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, ,