Szafy jako najważniejsze meble w mieszkaniu – Poznaj parę najlepszych propozycji

Szafa jest jednym z najważniejszych sprzętów w każdym domu. Dzisiaj producenci przekazują obszerną paletę szaf, różniących się zarówno rozmiarem, kolorystyką, jak i stylem.

Szafy wnękowe

szafa z ubraniami

Autor: Megan
Źródło: http://www.flickr.com

dopasowane są do wymogów zamawiającego. Produkowane są na zamówienie, czyli perfekcyjnie dopasują się do miejsca. Nie ma problemu z brakującymi, lub sterczącymi detalami. Surowce, z których są wykonane, także leżą w gestii zamawiającego. Drzwi zdołają być przesuwane, bądź rozwierane w tradycyjny sposób. Zawartość takiej szafy, czyli wszystkie półki, półeczki, bądź wieszaki ustala nabywca. Zobacz naszą propozycję: . Trzeba je przystosować do własnych wymogów. Każda półka ma możliwość mieć różny wymiar, a wieszaki potrafią być ulokowane na dowolnych stopniach. To niezwykle praktyczne ze względu na zróżnicowanie wymagań. Fronty szafy wnękowej robi się z niezwykle przeróżnych surowców, między innymi z płyt laminowanych, wiórowych, drewnopodobnych pokrytych fornirem, mat naturalnych takich jak rattan i bambus, mat skóropodobnych, z rozmaitego rodzaju szkła, luster oraz różnych materiałów dostępnych na specjalne zlecenie. Co ważne, możliwe jest scalanie dwóch, albo więcej materiałów w jednym skrzydle, na przykład płyty laminowanej i szkła.

szafa z lustem

Autor: Steve Larkin
Źródło: http://www.flickr.com

Wykończeniem przodów są stalowe, albo aluminiowe teowniki, których ukształtowanie i zabarwienie jest możliwość dobrać do frontów. Taką szafę można wyeksponować, względnie dyskretnie schować. Wyeksponowana będzie czytelnym składnikiem wnętrza i jego dekoracją. Taki efekt można uzyskać dzięki przeznaczeniu materiałów rzucających się w oczy, na przykład lakierowanych płyt, bądź różnych kolorystycznie od reszty wnętrza.

Zainteresował Cię nasz tekst? Zatem zachęcamy Cię – przeglądnij kolejną witrynę i dokonaj oceny (https://filtrynakran.pl/pl/c/SLOMKI-ZE-STALI-NIERDZEWNEJ/25) naszych prób. W przypadku jakiś wątpliwości – pisz!

Szafę można też wbudować we wnętrze, tak, aby nie zwracała na siebie uwagi, na przykład projektując fronty w odcieniu ściany, lub powtarzając na nich ten sam szablon co na ścianie.
Wolno stojące szafy to wypróbowane rozwiązanie. Jest możliwość nabywać je w elementach, a następnie na własną rękę komponować w domu. Zapłacimy dużo mniej niż za gotowy artykuł. Współczesne, nowoczesne szafy zadziwiają interesującymi rozwiązaniami. Drzwi sterowane pilotem to jedna z nowinek technicznych. Modułowy rozkład szafy zezwala na dowolną transformację jej części.