Archiwum: umywalka

umywalka

komoda

Umywalnia na poddaszu. Projekty toalet, praktyczne wskazówki

Toaleta na poddaszu musi być wygodna. Niestety bywa, że gotowe projekty toalet nie spełniają naszych oczekiwań. Naprowadzamy co uczynić, żeby niepowtarzalny klimat, jaki ma każda umywalnia na poddaszu, nie był jej wyłącznym atutem. Przeczytaj, jakim sposobem zaaranżować przestrzeń mansardy, żeby zaaranżować atrakcyjną a także funkcjonalną toaletę.

W moim domu

, ,

małe łazienki slider

PERFEKCYJNE MEBLE W ŁAZIENCE

Łazienka to miejsce, które ma stać się idealnym wnętrzem do złapania oddechu po długim dniu i ma być idealnym miejscem do porannego orzźwienia. Niestety nasze polskie łazienki są też pralniami, mamy w nich wc. Nie możemy pozwolić sobie, a jeśli już to rzadko, na własny pokój kąpielowy. Dlatego tak istotny jest wybór odpowiednich meble łazienkowe.

, , , , , ,

images

Oryginalne aranżacje mieszkania

Przemeblowania mają to do siebie, iż powstaje dużo pomysłów względem efektu końcowego owego wnętrza. Fakt, że nasze pomysły nieraz się mijają z zamierzeniami jest sprawą błędnego planowania. Jeśli mamy ochotę robić remont w łazience musimy na początku pomyśleć co trzeba w niej zmienić, a również jakie urządzenia bądź inne przedmioty zamontować.

W moim domu

, , , ,