W jaki sposób przy pomocy kilku produktów zmienić wystrój mieszkania? Jakie zmiany mogą zastąpić kosztowny i czasochłonny remont?

Remont mieszkania z pewnością nie jest czymś co ludzie robią chętnie. Nie dosyć, iż trzeba stracić sporo czasu jak i pieniędzy, to oprócz tego rezultatu całkiem pewnym być nie możemy, kiedy o wszystkim decyduje się samemu z rezultatem bywa różnie. Inna sprawa gdy zatrudni się fachowca pod postacią dekoratora wnętrz, niestety tutaj już trzeba liczyć się jeszcze większym wydatkiem. A może lepszym pomysłem byłoby wykonanie małych zmian, jakie nie zrujnują naszego budżetu, a przy tym zmienią styl naszego lokum.

stylowa nocna lampka

Źródło: pixabay.com

Nie jest niczym odkrywczym stwierdzenie, iż światło ma ogromne znaczenie w naszym życiu. Jednak niektórzy mogą być zdziwieni jak wiele może zmienić dobrze dobrane oświetlenie do naszego domu. Jeśli chodzi o łazienkę, najczęściej narzekamy na jej stan oraz marzymy o generalnym remoncie. A przecież nigdy nie jest tak źle, aby nie spróbować dokonać zmian kosmetycznych. Dajmy na to, zmiana oświetlenia czy zamontowany plafon do łazienki potrafią dużo zdziałać (tutaj więcej plafonów). Cieplejsze światło jest pierwszym krokiem do sukcesu. Oprócz tego możemy spróbować odświeżyć kafelki malując je farbą do kafelek na jasny kolor. To pomoże odświeżyć wnętrze. Z poważniejszych zmian, wymiana kabiny prysznicowej, lub też wanny nie będzie tak kosztowna jak remont generalny, a zdziała wiele. Pamiętajmy o dodatkach. Tym bardziej te nietypowe, jak fajny obrazek na ścianę lub ciekawy uchwyt na papier mogą dodać innego wyrazu temu miejscu. Jeżeli chodzi o sypialnie, tu sprawa wydaje się być bardziej prosta oraz mniej kosztowna. Nowe, stylowe lampki nocne po obu stronach łóżka zrobią miły klimat, a do tego pozwolą na wygodne czytanie książki przed snem .https://lampydodomu.pl/1963-lampki-nocne-klasyczneomalowanie ściany byłoby dobrym wyjściem, jednak też możemy to zrobić szyjąc albo kupując nowe zasłony czy rolety na takie o ciepłej barwie.

oświetlenie łazienki

Źródło: pixabay

Nowa, duża narzuta doskonale dopełni tą metamorfozę. Wybierzmy taką w piękne orientalne wzory, jeżeli interesuje nas styl orientu, albo jakąś w jednym kolorze, jeżeli lubimy minimalizm. Pomysłów na urządzenie wnętrz jest bardzo dużo. Różne gazety tematyczne, duże markety budowlane albo też internet. Najczęściej w takich miejscach można sprawdzić jak i ocenić jak konkretne plafony do łazienki czy lampy prezentują w konkretnej aranżacji. Może się okazać, iż za sprawą tych przykładowych projektów zdecydujemy się coś bardziej odważnego, co spowoduje, że uda nam się otrzymać bardzo oryginalny wystrój. Więcej na portalu .

http://lampydodomu.pl/