W jaki sposób zaaranżować pokój dzienny? Porady

Pokój dzienny to miejsce relaksu, przyjmowania gości. To także wizytówka całego domku.
Pomysłów , w jaki sposób umeblować salon jest mnóstwo, jednak należy zastanowić się, w jakim miejscu pragnęlibyśmy spędzać większą część wolnego czasu przebywając w domku? Gdy preferowane jest miejsce wygodne oraz przytulne, wówczas najważniejszy mebel stanowić będzie bez wątpliwości kanapa z dużymi poduszeczkami a także kolorowe dekoracje.

Salon, trendy na 2013 rok

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
Fotel, kanapa i wielki drewniany stół to znakomite połączenie w każdym pokoju dziennym. Jasne obicie mebli, śnieżnobiałe ściany albo szaro-niebieskie wykończenia rozjaśniają pokój dzienny, drewniane troszeczkę toporne sprzęty dodadzą swojskości. Stoliczek pomiędzy sofą a fotelem to świetnie praktyczne rozwiązanie w każdym pokoju dziennym, zachęca do spędzania familijnych wieczorów z grami oraz przekąskami.
mieszkanie - pejzaż

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadając do wykorzystania większą przestrzeń możemy pozwolić sobie na komfortowy narożnik. Możesz również urządzić salon w stylu skandynawskim, jakiego cechą charakterystyczną jest lekkość oraz przestronność. Jasno pomalowane ściany w kolorach szarości harmonizują ze stonowanym odcieniem sofy, zaś biel na pozostałych ścianach pięknie rozjaśni salon. Tak zaaranżowany pokój dzienny zdaje się chłodny, jednakże dzięki wielkiej kanapie narożnej a także kolorystycznie stonowanym akcesoriom, całość będzie prezentować się przyjemnie oraz komfortowo. W jaki sposób zaaranżować salon (meble do gabinetu nowoczesne( w klasycznym wydaniu – to zapytanie w sam raz dla zwolenników wytworności.

Prosty, gustowny oraz wysublimowany – w taki sposób najprościej możemy opisać salon urządzony w takim stylu. Cechuje się jednolitym oraz stonowanym zabarwieniem ścian, dobranymi do siebie mebelkami, delikatnością ozdób.