W jaki sposób zrobić dekorację okien do pokoju dziecięcego? Co będzie trafionym pomysłem?

Dziś sporo znajdziemy w sklepach produktów, które doskonałe są do dekoracji dziecięcych pokoi. Z użyciem różnych kolorowych dodatków możemy zrobić całkiem wyjątkowe miejsce.

A co z dekorowaniem okien?
fotorolety dziecięce

Autor: Jose Gonzalez
Źródło: http://www.flickr.com
Okna można przyozdobić na różne sposoby. Możemy zrobić to bardziej tradycyjnie i kupić firany oraz zasłonki w piękne i kolorowe dziecięce wzorki. Jest całkiem dużo najróżniejszych motywów. Niektóre dzieci wybierają postacie z ulubionej kreskówki których jest całkiem sporo. Inni z kolei wolą balony czy kwiatki. Dla chłopców także znajdzie się coś fajnego, jak piłka czy samochody. Gdy natomiast chcielibyśmy zdecydować się na coś praktycznego, co będzie wygodne do używania oraz do tego pięknie się prezentuje, to warto wybrać fotorolety dziecięce. Roleta taka nie musi być jednokolorowa. Może mieć ciekawe bajkowe postaci i być ładnie i barwnie ozdobiona. Taka właśnie może być fotoroleta z interesującymi motywami do dziecięcych pokoi.
Można również zastosować lambrekiny czyli króciutkie zasłonki, które tak na dobrą sprawę zasłaniają jedynie niewielki fragment okna. A szybę natomiast możemy udekorować wraz z dzieckiem przy pomocy różnych naklejek przyklejanych do szkła, albo za pomocą farbek. Można w ten sposób zrobić piękną dekorację i co istotne nasze dziecko może uczestniczyć czynnie w jej przygotowywaniu. Możemy razem zaprojektować ją i namalować wzory, które nasze dziecko lubi – fivaro.pl/.

Czemu nie zrobić pięknego akwarium na oknie. Wystarczy pomalować dół okna niebieską farbą do szyb oraz nakleić naklejki w kształcie rybek. Dekoracja gotowa!