W latach, gdy ludzie gdzieś pędzą, a czas to pieniądz, należy zawsze mieć ze sobą zegarek

Zegarek wydaje się być takim wynalazkiem, który jest popularny od wieków. W przeszłości mieli je tylko panowie. Noszono zegarki na łańcuszku i wkładano do kieszonki w kamizelce.

łóżko piętrowe

Autor: Joe Goldberg
Źródło: http://www.flickr.com
Były to bardzo czułe urządzenia, które trzeba było dokładnie nakręcać. Dziś zegarki są już kompletnie inne.
designerskie zegary

Autor: Ultra Architects
Źródło: www.Sztuka-Wnetrza.pl

Faktem jest, że obecnie godzinę możemy zweryfikować na wiele sposobów – w smartfonie lub online. Jednak zegarek, który nosimy na ręku, to totalnie inna kwestia. Nigdy nie wyczerpie mu się bateria, a dodatkowo mamy możliwość nabyć taki zegarek, który będzie całkowicie mówił o nas. Poza tym mamy możliwość wybrać designerskie zegary do swojego mieszkania. Na ścianie wcale nie musi wisieć byle jaki zegar z dyskontu lub sfatygowany zegar z kukułką. W dzisiejszych czasach nasz zegar wcale nie musi nawet na pierwszy rzut oka wyglądać jak zegara. Zegar naścienny może wyglądać jak atom, a liczby mogą być niesymetrycznie rozrzucone na ścianie. Powinna także spodobać się nam opcja, aby połączyć zegar wraz z fotografiami. Zamówmy wówczas zegar, który będzie wkomponowany w układ z ramkami. Mamy możliwość w nich ulokować fotografie naszych szkrabów albo zdjęcia z wakacji.

Jeżeli chcesz bez zwłoki wyszukać pokrewne artykuły dotyczące omawianego zagadnienia, zobacz dodatkowe info na innej tego rodzaju witrynie.

Jeżeli o wyjazdach mowa – nasz zegar może być również wkomponowany w obrys kontynentów, który obejmie całą ścianę.

Szpilkami będziemy mogli wówczas zaznaczać miejsca, w których byliśmy i te, do których pragniemy w przyszłości dotrzeć. Idealnym pomysłem jest wówczas także ulokowanie niewielkich zegarów, które będą wskazywać czas w innych miastach na świecie.