Archiwum: Wnętrza

Wnętrza

Różność wzorów i barw fototapet do salonu, tworzonych w różnych formatach, a także na indywidualne zamówienie klienta.

Salon jest niezwykłym i najbardziej reprezentatywnym miejscem w naszym mieszkaniu. To właśnie w tym lokum przyjmujemy odwiedzających gości, spędzamy dni z rodziną czy wypoczywamy po pracy. Wystrój pokoju dziennego nierzadko dyktowany jest przez panujące trendy, które dotyczą nie tylko umeblowania i dodatków, lecz niejednokrotnie także dekoracji ściennych. W ostatnich latach do łask powracają fototapety do salonu, jeszcze jeszcze do niedawna były łączone z kiczem. Niezmierną popularnością cieszą się zarówno abstrakcyjne desenie jak i widoki prosto z ulic Londynu, Paryża czy Nowego Jorku.

, , , , ,

meble

Dlaczego meble kolonialne są godne uwagi? Co dobrze jest na ten temat wiedzieć? Czy należy się na nie zdecydować?

Styl kolonialny sprawdzi się zawsze, jest uniwersalny. Powstał w brytyjskich koloniach, czyli na Dalekim Wschodzie, w Afrycie oraz Australii. Tego typu meble to z pewnością niezwykła klasyka oraz egzotyka, co sprawia, iż jest to produkt wygodny jak również elegancki. Są idealne dla podróżników oraz miłośników wygodnych, a do tego naturalnie wyglądających przestrzeni.

Szukamy mebli

, ,

Modne meble w domu

Które wyposażenie wnętrz do swojego domu?

To fantastycznie, że odmieniamy wystrój swojego domostwa: chociaż wiadomo, iż wymienienie wszystkich mebli we własnym domu to wielki koszt. Jednak to akurat nie tekst ekonomiczny, a więc przypuśćmy, iż jakby nie patrzeć mamy na tyle znaczące środki finansowe, że bez najmniejszego problemu zdołamy spowodować, iż salon bądź przedpokój będą sporo ładniej wyglądały.

Szukamy mebli

, , , ,

led

Oświetlenie ledowe okazuje się coraz bardziej popularne, pamiętaj, aby kupić odpowiednie wyposażenie do niego

Dobre oświetlenie okazuje się bardzo istotne, zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak także w budynkach komercyjnych. W ostatnich latach dużym zainteresowaniem kupujących zaczęły cieszyć się produkty Led. Oświetlenie to wyróżnia się wyjątkową estetyką oraz pozwala aranżować bardzo ciekawe projekty świetlne. Bywa nieco droższe niż klasyczne oświetlenie, ale jest inwestycją korzystną.

Lampy nowoczesne i tradycyjne

, , ,