Archiwum: Wnętrza

Wnętrza

naklejki na ścianę

Tapety, fototapety, czy malowanie ścian?

Malowanie ścian, fototapety czy też może tapety? Którą alternatywę wybrać ażeby aranżacja pomieszczeń w naszym mieszkaniu była wyjątkowa? Przy pomocy ścian można odprawić cuda: stworzyć iluzję, iż salon będzie wyższy, większy, w wyższym stopniu interesujący, z kolei konkretne barwy ścian mogą wpływać na nasz nastrój i samopoczucie.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, , , ,

Aranżacja poddasza

Co mogą nam zaoferować malowane płytki ceramiczne?

Czy wiemy co chcemy zastosować przy urządzaniu pomieszczeń?

Trzeba wiedzieć, że jest sporo fajnych planów, które mamy szansę zastosować przy aranżacji wnętrz, przez to właśnie musimy się zastanowić nad tym, która oferta będzie dla nas najlepsza. Możemy wybierać we wzorach, kolorytach, a również w rozmiarach, więc co się z tym wiąże, możemy okazać się pewni, że wszystko świetnie dobierzemy do własnych wymagań.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Płytki ceramiczne, Szukamy mebli, W moim domu

, , ,

kuchnia

Koncept kuchni, jaki będzie bezpośrednio dopasowany do wymagań osób, które będą z niej korzystać.

Projekt kuchni, jaki będzie wprost dopasowany do potrzeb osób, które będą ją używać da się dzisiaj zamawiać praktycznie w każdym miejscu. Wystarczające będzie tylko odszukać wyspecjalizowaną firmę, jaka się tym będzie zajmować, by pracujący w niej eksperci mogli stworzyć od początku pomieszczenie kuchenne, jakie wprost będzie pasować do warunków, jakie dana osoba ma w mieszkaniu.

, , ,

Salon, fototapeta z wizerunkiem kobiety

Różność wzorów i barw fototapet do salonu, tworzonych w różnych formatach, a także na indywidualne zamówienie klienta.

Salon jest wyjątkowym i najwięcej pokazowym miejscem w naszym domu. To właśnie w owym lokum podejmujemy odwiedzających gości, spędzamy czas z rodziną czy odpoczywamy po pracy. Wystrój pokoju dziennego nierzadko dyktowany jest przez obowiązujące trendy, które dotyczą nie tylko mebli i dodatków, lecz niejednokrotnie też dekoracji ściennych. W ostatnich latach do popularności wracają fototapety do salonu, jeszcze jeszcze do niedawna były łączone z kiczem. Niezmierną atrakcyjnością cieszą się zarówno abstrakcyjne desenie jak i krajobrazy wprost z ulic Londynu, Paryża czy Nowego Jorku.

Lampy nowoczesne i tradycyjne, Szukamy mebli, Unikalne dekoracje, W moim domu

, , , , ,