Zainspiruj się do mneijszych lub sporych zmian twojej łazienki

Odświeżasz właśnie mieszkanie kupione kilkanaście lat temu? Twoja łazienka musi być odświeżona? Dziś proponujemy ci sposób na metamorfozę łazienki! Obiecujemy – niczego nie będzie trzeba skuwać!

pokój kąpielowy

Autor: Lazienkaplus.pl
Źródło: Lazienkaplus.pl
Jakim sposobem? Pewnie pomyślało teraz większość czytelników naszego bloga. Co ciekawe, można zmienić łazienkę prosto i łatwo, mianowicie kładąc nową glazurę na stare płytki.

Jeśli chcesz zgłębić dane na przedstawiany wątek, to odsyłam do serwisu www (https://archicom.pl/inwestycje/m-planty-raclawickie/) w którym odnajdziesz mnóstwo fascynujących informacji, które szczegółowo omawiają temat.

Zaoszczędzimy w ten sposób dużo czasu i również usprawnimy remont! W pierwszej kolejności powinniśmy się zająć kupnem potrzebnych nam do łazienki przedmiotów. Jak dowodzi lou we wpisie z metamorfozą łazienki w firmie jej mamy, można to zaplanować z dużym wyprzedzeniem (metamorfoza łazienki).
Nie ma naturalnego światła? Zaplanuj ją w jasnych kolorach, a na suficie zamiast tradycyjnego żyrandola daj kilka małych lampek halogenowych. Ułatwi to oświetlenie całej przestrzeni pomieszczenia. Przy lustrze zamontuj dodatkowe światło, będzie bardzo praktyczne, gdy będziesz chciała zrobić sobie make up. Dodatkowo staraj wybrać pastelowe kolory płytek – powiększą one przestrzeń i sprawią, że będzie wydawała się ona dużo większa. Nie dawaj tam również dużych szafek, postaw na niskie, zamykane półeczki. Pomyśl nad tym, czy nie będzie dobrze zabudować wanny nadstawką, dzięki której stanie się ona prysznicem (wejdź na lovingit.pl).
Gdy już dasz zakończysz część remontową pozostaje zadbać o dodatki. W sklepach teraz można kupić wiele oryginalnych kompletów – pojemników na mydło, szklanek na szczoteczki do zębów, dozowników na mydło i itp. Dodatków niezbędnyc w każdej łazience. Mi szczególnie podobają się te w morskim klimacie… Kojarzą się mocno z wakacjami